Един разказ .Трябва ли да се притеснявам

  • 2 778
  • 42
Такааааа да ви разкажа нещо ,а вие ми кажете дали има място за притеснение .Снощи моята кукла която е на 1 г заспа в 21 ч обаче, както си спеше се събуди и седна в леглото newsm78 започна да си играе и да се смее на глас ,да си говори нещо ама без да спира. Ние с баща и се гледахме стъписано и не можем да разберем какво става ,по очите на малката личеше че е превъзбудена Thinking някакво веселие излъчваха малките очички, опитах се да загася светлината и да я преспя ,но не започна да плаче някък странно и да вика тате тате ooooh! до сега такова чудо не ми се беше случвало, имах чувството че детето е дрогирано. Такава превъзбуда и на рожденния ден не беше, някък не мога да опиша точно какво ставаше Shocked то беше смях на глас то беше рев съвкупност от емоции. Питах някои дали и е давал нещо да яде или пие без да ме осведоми, дядо и сподели че и е дал райска ябълка но я изплюла не искала да яде, но пък да се случи нещо от този плод newsm78 може ли. Питах се и все още се питам какво ли е превъзбудило така малкото човече та прави такъв цирк до 3 ч сутринта .Дядото си изяде кавгата  Naughtyтази сутрин ,защото не мога вече да му имам доверие след тази негова постъпка, не че нещо е станало от ябълката но не обичам дететето ми да яде нещо без аз да знам какво, и то на тази възраст .Извиняваите, ако ви досадих с този разказ но трябваше да споделя с някого пък и вие ще дадете някой съвет .Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
А говорихте ли с педиатъра?
Не знам на какво може да се дължи.  newsm78 Днес как се държи детето? Има ли нещо различно в поведението?
Виж целия пост
# 2
Абе не знам да вреди нещо райската ябълка, нито пък да води до превъзбудено състояние. А това с детето ми се струва нормално, моето хлапе ми прави вече 5-6 пъти подобни номера. Даже последния път като се събуди в 23ч. заспа чак в 3:30 и после се събуди в 8 сутринта. Ако си притеснена сподели го с педиатъра, но не мисля, че има за какво да се тревожиш.
Виж целия пост
# 3
Според мен няма защо да се притесняваш толкова, някои деца са по-емоционални от други. Моят син една сутрин скочи от леглото, отиде до външната врата и ми каза, че искал навън ама с пижамите. Или пък се е будил през нощта и ми е казвал нещо след, което си е лягал пак.
Сигурно нещо я е впечатлило много - книжка, филм и го преживява.
Виж целия пост
# 4
При моето дете не се е случвало подобно нещо и честно аз бих се притеснила.
Посъветвай се за всеки случай с педиатъра ви.
Виж целия пост
# 5
Може детето да е сънувало нещо, преживявайки емоция и на това да се дължи постъпката му.
Според мен на този етап място за притеснение няма.
Виж целия пост
# 6
Сънувало е детето.
Виж целия пост
# 7
Не мисля че има повод за притеснение,но за твое спокойствие говори и с педиатъра на детето!
Най-вероятно е сънувала нещо.
Виж целия пост
# 8
Едва ли е станало от райската ябълка, но все пак не е хубаво да се дава на детето нещо без твое знание и разрешение.
Виж целия пост
# 9
ЕЕЕ, не се карай на дядо. Сънувало е детето - и моята ги върши подобни неща, но аз определено не се плаша. Емоционални деца си имаме - не се притеснявай. Моята така става и почва да си играе с куклата и да и дърдори нещо - все едно не е спала до преди минутка, ако не отида в стаята и - просто си ляга и заспива отново, но отида ли в стаята - иска да си играем, да излезе от леглото, реве, ако я оставя....
Виж целия пост
# 10
Е кво толкова,дори не разбирам кьде е проблема Rolling EyesСиньт ми почити винаги като се сьбиди се смее,ами сьнен още.
А аз оная сутрин немога да се сьбудя,седнала сьм в леглото,а мьжьт ми ме бутва да мине,а аз викам"Не ме бутай,щот ще гльтна маслината цяла" Crazy
Виж целия пост
# 11
Според мен няма нищо притеснително.Бебка вече няколко пъти ми прави същият номер.Ляга си в 20.00ч. и в 21.00ч. става и започва да си играе и да се смее.Като се опитам да я приспя започва рев и мятане в леглото.Оставя ли я продължава да си играе и да се смее и така докато се измори и си заспива.
Виж целия пост
# 12
Не виждам нищо странно,детето е малко ,при тях нервната система,още не е доразвита ,по продължително време  изживяват новите неща.И с моите се е слу4вало такапък може и да е сънувала нещо
Виж целия пост
# 13
И дъщеря ми го е правила този номер и го прави все още и други малки дечица , които познавам.
Може да не е само от превъзбуда, може и да е от зъбки. Племенницата ми на 10-11 месеца се будеше вечер, слизаше си от леглото(спи при мама и тате) и почваше да пълзи из апартамента, когато я мъчеха зъбки. Една вечер мъжа на сестра ми се събудил и видял малката да влиза през вратата на спалнята пълзешком и се стреснал, събудил сестра ми я питал "Къде е ходила Андреа?"
Сестра ми понеже знае за номерата й , казала ми дискотека  Joy. Още си ни е смешно като си спомним, вече не прави така.
Така както описваш нещата , не виждам нищо притеснително  и не се карай на дядото - надали е от райската ябълка - виж шоколад, кафе, бонбони по биха подействали , но той надали й е дал това  Peace.
Виж целия пост
# 14
Дете. Нормално е  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия