моля за идейка

  • 941
  • 10
остана ми една чаша сметана Хопла,и не мага да се сетя за какво да я оползотворя newsm78
ще се радвам,ако споделите идея за някаква вкуснотийка Simple Smile
Виж целия пост
# 1
остана ми една чаша сметана Хопла,и не мага да се сетя за какво да я оползотворя newsm78
ще се радвам,ако споделите идея за някаква вкуснотийка Simple Smile


Сладкарска или говарска?

Принципно сметана може да добавиш на доста неща, на супа, на печени картофи, на зеленчуци, на месо, на риба, ужасно много варианти има.
Виж целия пост
# 2
сладкарска Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ако е сладкарска сметана, можеш да купиш една заквасена сметана от 400 гр.кофичката /Герма или Данон препоръчвам/, смесваш двете и добавяш няколко супени лъжици пудра заха /според това колко сладко обичате/и воала-имаш прекрасен десерт.
Виж целия пост
# 4
Ако е сладкарска сметана, можеш да купиш една заквасена сметана от 400 гр.кофичката /Герма или Данон препоръчвам/, смесваш двете и добавяш няколко супени лъжици пудра заха /според това колко сладко обичате/и воала-имаш прекрасен десерт.
мерси за идейката  bouquet
Виж целия пост
# 5
Бисквитена тортичка с бисквити Петит, сладко от ягоди и сметана.
Редиш продуктите едно върху друго и утре имаш закуска. Ако не ти стигне сметаната може да сложиш някой ред кисело мляко вместо нея.
Виж целия пост
# 6
P i p i l o t a,тази тортичка няма ли да стане сухичка newsm78
Виж целия пост
# 7
Надявам се Pipilota да не се обиди, че ще отговоря аз.За да не стане суха тортичката потапяш всяка бисквита в прясно мляко и редиш в тавичка.Ако все пак те притеснява, че и така ще стане суха тортичката, направи един пудинг на д-р Йоткер и към готовият крем прибави сметаната, като разбиеш до получаване на пухкава смес.


Виж целия пост
# 8
Като ми остане малко правя плодова салата, стига да имаш плодове.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
идеята за смесване на пудинг със сметаната много ми допадна Peace
а за плодовата салатка,хубаво плодове се намират Mr. Green но сама трябва са си я хапвам
само аз съм й фенка у нашта къща Crazy
Виж целия пост
# 10
Еxplanet, забравила съм тази подробност благодаря, че ме коригира.   bouquet
Ако нямате прясно мляко и в компот може да топнете леко бисквитите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия