Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 28-а тема

  • 54 913
  • 367
Заповядайте в новата 28-та най-вкусна тема!





Виж целия пост
# 1
Пепика, чудесна снимка, за бутчето рецептата имаш ли я Joy Joy Joy или е стек това ???
Много вкусно изглежда, пък и с винце бих поляла ако разрешиш Hug
Виж целия пост
# 2
Карам на стари лаври последните дни и почти не готвя. Два дена правих торта, но понеже е за тортеното предизвикателство няма да имам възможност да ви я пусна сега, снимки в края на месеца от мен.
Отново правих хлебчето на Умбра с домати и маслини ,снимка тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101773&pid=9688008
Виж целия пост
# 3
За днес караме на каквото има, отдала съм се на неприятно в момента чистене, с приятен после чист резултат, по-късно от мен само хляб от смлени пшеница, соя и ръж + още няколко вида по-меки семена.......Аз на това чудо си му викам - Жив хляб! Жалко,че на външен вид не е нищо особено, но на вкус и аромат е супер!
Виж целия пост
# 4
Пепика, мерси за новата тема Hug

Вместо запис, снощните гювечета:
Виж целия пост
# 5
Милен@ гювечетата изглеждат супер! Може ли да споделиш как си ги правила   bouquet
Виж целия пост
# 6
От мен набързо едни соленки, на форма никакви ги няма, но нещо тестото явно го поразредих и остана меко.
Виж целия пост
# 7
Благодаря за новата тема   bouquet Момичета всички сте невероятни  Hug Аз довечера ще правя пица и ще я снимам  Wink
Виж целия пост
# 8
Пепика,страхотна тортичка! Hug
Виж целия пост
# 9
О и аз за тортичката се плеснах в началото на темата.Пепика мерси, че пак се погрижи за нас Hug.
От мен снимки довечера или утре Hug.Приятен следобед мили кулинарни вълшебници Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Виж целия пост
# 11
Мили момичета,
Направихте днешният ми празничен ден още по приятен и изпълнен с много усминки, четейки всички тези мили пожелания!
Благодаря ви от сърце за този приятен жест, радвам се, че съм сред вас!
Благодаря, че съм получила и толкова поздрави от момичета, които дори не пишат или пишат рядко в темата!

За всички, които очакват богата трапеза от мен днес, не, няма да готвя, това правя всяка година, а тази реших да готвят вместо мен  chef
Разбира се спретнах нещо  съвсем символично, почерпете се с тези много шоколадови къпкейкчета bowuu

Красимира, ще напиша рецептата за скаридите и ще я пусна Peace
Виж целия пост
# 12
Пепика , много красива тема    smile3525 !

Благодарности за труда  ти  Hug  Hug  Hug !
 
esy  ,браво ,че  са те поглезили  на Рождения ти ден  Hug !

От мен  за запис  вчерашното меню

Картофено ... нещо   Joy  с плънка от  запържени  лук ,морков и  смляно пилешко филе  и отгоре запечен пушен кашкавал  
 на мъжа ми ( едва  победих да успея да  снимам  парче  hahaha , борбата беше  безмилостно жестока   hahaha )
 и за мен със  нетърпеливо  приготвеното ми , мноого вкусно  Embarassed  кьополу 
Виж целия пост
# 13
Пепика,   bouquet за поредната прекрасна тема и с пожелание за безброй други такива.  Hug

Днешното ни меню:

салата от печени чушки с чесън и копър


леща гореща


и дробчета с праз лук и картофки с копър, масълце и чесън за гарнитура.
Виж целия пост
# 14
За днес пилешки кюфтета по"чирпански". Simple Smile



А за всички които питаха  за тутманика,рецепта няма. Laughing

Готово тесто ,каквото си правите за пици,мекици и др. ,разделям на 2-3 топки.Всяка топка разпъвам с пръсти на не много тънко,мажа със зехтин поръсвам сирене ,навивам и нареждам в тава.Намазвам отгоре също със зехтин оставям да втаса малко,мажа с жълтък и пека.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия