Начини за връзване на дълга коса

  • 13 226
  • 17
Здравейте мацки,

Тези дни вече не ходя на работа в чакане на бебка и имам възможност да ви чета много повече.

Гледам обаче, че няма тема за нещо, което доста ме вълнува.

Имам сравнително дълга коса (около педя под раменете). Като я измия първия и евентуално втория ден си стои с обем и пази формата, в която съм я изсушила. След това обаче се сляга и макар, че не стои мръсна, не е и толкова свежа. Обикновено тогава я връзвам, за да изглеждам прилично и на следващия ден я мия, за да съм пак прелестна Stuck Out Tongue

Единствения начин, по който се сещам да я вържа е като я пригладя цялата назад и правя опашка. Това започва да ми омръзва пък и милото не е много ентусиазирано от тази ми прическа. Може ли да дадете идеи вие как се справяте със слегналата коса и евентуално как я връзвате.

Мерси !
Виж целия пост
# 1
Моята е много гъста и тежка и не мога даже да я връ3вам.
Опитай със щипка в тип "кок" или нещо подобно.
Виж целия пост
# 2
с щипка
с молив вкъщи

ако е вързана на опашка после можеш да усучеш снопа косище и да го увиеш около ластика. на кокче Laughing
2 опашки
2 плитки
Виж целия пост
# 3
Аз бих я измила на третия ден сутринта. Flutter

Но ето три хубави прически:
 http://media.snimka.bg/1803/009861559-big.jpg
http://media.snimka.bg/1803/009861561-big.jpg
 http://media.snimka.bg/1803/009861562-big.jpg
                                                                           
Виж целия пост
# 4
В Youtube открих преди време това видео за конски опашки, нямам идея дали в България има такъв аксесоар не съм го виждала ,на мен ми допадат , интересни са Simple Smile

http://www.youtube.com/watch?v=gq5FiUmFirk
Виж целия пост
# 5
Аз ходя вързана постоянно вкъщи. Най-лесно ми е хващам косата усуквам я леко и слагам шнола -щипка. Понягока сама се чудя колко готино се получава.
Виж целия пост
# 6
roshavka
аууу направо се влюбих  в тази шнола
Виж целия пост
# 7
Такава шнола, а и много други и в други цветове, видях в Mall- Варна.Не помня точно на кой етаж, но е цял магазин за фибички, шнолички, ластичета, обици и т.н. Flutter
Виж целия пост
# 8
такава шнола. като от видеото съм виждала в Евита Перони, но не се бях сещала какво да я правя, ще взема де се възпорзвам от идеите тия дни. Мерси smile3525
Виж целия пост
# 9
Здравей
Не знам дали ще мога да ти обясня какво имам в предвид, но ще опитам.
Ако ти е къс бритона слагаш една диадема (по широка), ако е дълъг няма нужда и връзваш опашката от едната страна (пр. от дясно, да не е по средата на обикновенна опашка.) После хващаш тънък кичур от долната страна на опашката и го увиваш около ластика, който е желателно да е тънък, за да ти е по удобно. Края на кичура прихвани с онези черните фибички така че да не се виждат.
Надявам се да ти хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Вариантите които аз ползвам:
диадема
плитка- първо връзвам висока конска опашка и после сплитам (тип Лара Крофт)
пяна за коса с мокър ефект
Виж целия пост
# 11
На мен един от най- успешните варианти е полу-вързаната коса. Моята е и доста дълга, но ефекта и при среднодългата би бил добър. Хубавото е, че чрез количеството вързана коса и височината, на която връзваш, можеш да получиш различни ефекти. Освен това не ти пречи Peace
Виж целия пост
# 12
Аз се връзвам на конска опашка защипана на два,издърпвам я почти до края...защипаното имам в предвид Simple Smile след това  усуквам защипвам както ми падне с черни обикновени шноли и се получава доста интересен кок  Peace
тук  ако се вижда де
код 123
Виж целия пост
# 13
♥ мис арк ♥ много  благодаря
задължително ще проверя като отида
Виж целия пост
# 14
Здравей
Не знам дали ще мога да ти обясня какво имам в предвид, но ще опитам.
Ако ти е къс бритона слагаш една диадема (по широка), ако е дълъг няма нужда и връзваш опашката от едната страна (пр. от дясно, да не е по средата на обикновенна опашка.) После хващаш тънък кичур от долната страна на опашката и го увиваш около ластика, който е желателно да е тънък, за да ти е по удобно. Края на кичура прихвани с онези черните фибички така че да не се виждат.
Надявам се да ти хареса Simple Smile
И аз правя нещо подобно , но преди това косата минава през дифузер и опашката стои леко раздърпана-естествено търсен ефект Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия