Изследвания на бебето!Къде?Как?Колко?

  • 913
  • 6
Здравейте !
Искам да направя пълни изследвания на малката кръв,урина,гърлен и носен секрет,както и на фекалиите.Някой правил ли е и къде?Ако не успея да издействам направления от педито,как да процедирам?Къде?И някой знае ли какво ще ми струва?Не,че цената има значение,но за да съм подготвена.Благодаря  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
Където си искаш! Във всяка по-добра лаборатория! За урината купете пликче за урина и съберете сама! Peace
Ние си ги правим в лаборатория Рамус-много съм доволна Peace
Виж целия пост
# 2
Здравейте !
Искам да направя пълни изследвания на малката кръв,урина,гърлен и носен секрет,както и на фекалиите.Някой правил ли е и къде?Ако не успея да издействам направления от педито,как да процедирам?Къде?И някой знае ли какво ще ми струва?Не,че цената има значение,но за да съм подготвена.Благодаря  Hug Hug Hug
Това за детето което е на лентичката ли?На 2 мес ли е малката? newsm78И за какво се налагат тези изследвания? SickТи така си решила,или лекар ти го каза?
Кръв,урина-в лаборатория.
носов и гърлен секрет-при специалист УНГ за да го взема,сама не можеш.Или в добра лаборатория,в която вземат на место.Стават за 2-3 дни.
Ако-в ХЕИ

Цените са различни,според града.По принцип прегледа на частно плус изследванията
Виж целия пост
# 3
Ами на своя глава ще ги правя,да за нея на 2месеца е  Peace
Доста е неспокойна и искам да се уверя,че не я мъчи нищо такова ooooh!
Виж целия пост
# 4
Ами на своя глава ще ги правя,да за нея на 2месеца е  Peace
Доста е неспокойна и искам да се уверя,че не я мъчи нищо такова ooooh!
LaughingКолики мила,зъби....Не си мъчи детето с глупости  NaughtyПрекалено е малка и няма нужда да я подлагаш на такива мъки,ако наистина няма проблем.Болезнено е всичко повярвай ми,а ако тръгнеш при всеки проблем да си дупчиш детето и да го подлагаш на каквото ти щукне,зле и за малката ,зле и за тебе. NaughtyКарай по спокойно,всичко ще се нареди,просто търпение.Ще имаш много такива задължителни моменти който ще искаш да избегнеш,а няма да имаш избор. А и на 6 мес ще правите задължително кръв и урина Hug Спокойно,просто се наслаждавай на миговете с малкото си бебебнце.Много здраве ви желая!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 6
и какво ще ви кажат изследванията? намерете добър педиатър да прегледа детето... вкл ушичките, обсъдете храненето и дневния режим. и се заредете с търпение... някой деца са просто такива каквито са...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия