усещания в 4ти месец

  • 7 312
  • 16
докторът нищо не ми каза, а аз все се чудя - трябва ли да усещам нещо в този етап на бременността? миналата седмица за два дни имах чуството че нещо мърда наляво-надясно, но това беше два дни и от тогава - нищо. кат цяло вече четвърти месец не усещам нищо, освен лека умора и малко ми пречи корема при сядане. кога и какво трябва да усещам в корема?
Виж целия пост
# 1
Simple Smile
И аз кто бях в 4 месец започнах да усещам какво ли не в корема..Даже по едно време си мислех че е бебето..
Но за първи път усетих как ритна някаде средата на 5 месец.Не можеше да се сбърка.От тогава насетне всеки ден:)
А има и мами,които казват че усещат по-рано,като пърхане с крилца ,но при всеки е индивидуално.
Имай търпение още маничко:)
Виж целия пост
# 2
И аз имам странни усещания късно вечер, като си легна Приличат на побутвания отвътре Сигурна съм, че това е Бебо  newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 3
Аз пък нищо не усещм  Cry вече започвам да се плаша нормално ли е толкова пък да не усещам.Утре съм на преглед и поне ще го видя бебко като не мога да го почуствам.А и казаха, че ще ми направят снимка Simple Smile
А за другите работи - освен това,  че ми е  сънливо няма никакви промени. Ааа, и се изморявам понякога от елементарно натоварване  Embarassed
Виж целия пост
# 4
по стандарт за 1 бременност, детските движения се усещат към 20г.с., обаче на мен също ми се струваше, че усещам нещо към 17г.с. Не знам дали защото са две или аз се наблюдавах доста внимателно, но определено преди първия ритник имаше едно "пърхане с крилца", което отдавах на бебетата.
Виж целия пост
# 5
Аз за 1 път усетих бебе в 5-я месец и половина(доста късничко)
Виж целия пост
# 6
Една от наще септемврийски мамета твърдеше, че усеща бебето още в 12 г.с.
Аз сега почнах да усещам бебка някъде към 15-16 г.с, ама на мен това ми е втора бремененност. С първата ако не се лъжа усетих щерката към 20 newsm78
Виж целия пост
# 7
Аз го усетих в 4- тия месец, беше нещо като къркорене и пърхане в корема. Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Аз го усетих в 4- тия месец, беше нещо като къркорене и пърхане в корема. Heart Eyes

 newsm10 И аз така Wink
Виж целия пост
# 9
Аз усетих бебчо за първи път в края на 4м. Сега съм в края на 5м. но го усещам от време на време, не всеки ден.При всяка жена е различно.
Виж целия пост
# 10
И аз усетих бебчо в края на 4 мес /18 г.с./ baby_neutral
Виж целия пост
# 11
Къркорене и пърхане аз усетих в средата на четвартия месец, но истински ритник в 20 г.с.
А сега направо ме разбива, като реши да се мести Grinning
Виж целия пост
# 12
При мен някъде към края на четвърти месец се появи едно много сладко побутване и по-нарядко. В пети месец зачести. Някои мами обаче усещат бебоците дори чак към шести месец, така че не се шашкайте   Laughing
Виж целия пост
# 13
Аз пък непомня кога съм го усетила....  Confused
Вълнувах се много, и се радвах, но изобщо не знам кога беше...
Виж целия пост
# 14
Аз съм в 18 седмица и вече го усещам Laughingнещо като побутване невероятно Oha!
няколко побутвания и ето ти морзовата азбука Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия