Помогнете за името, моля.

  • 2 745
  • 47
Майка ми се казва Светлана, а свекърва ми Мария, блокирала съм от всякъде и немога да измисля име за момиченце, което започва със С но да е съчетание от имената на майка ми и свекърва ми. Моля помагайте със предложения може и да не са само български имена то ние така и така не живeeм в България,  всякакви предложения се приемат. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Не си блокирала, ами такова име просто няма.  Смария? Света-Мария? Сария?

Кръстете я Сара и кажете, че е кръстена на баба Светла и баба Мара  Joy
Виж целия пост
# 2
Светомира, Светломира, Светомила, Мирослава, Милослава, Станимира  Peace



 
Виж целия пост
# 3

Мирослава
Светомира
Светомила 


 
Виж целия пост
# 4
Светлана-Мария или Мариана - ако майка ти приеме да вземеш последните три букви от нейното име.
Виж целия пост
# 5
Може би Симона, Самира или Марисол
Виж целия пост
# 6
Симона Peace
Самия /това мисля, че е арабско newsm78/
Това с комбинациите между 2 баби е доста сложно, сещам се за оня лаф за баба Петра и баба Сия, а детето Потресия Sick
Виж целия пост
# 7
Светломира newsm78
Самуила,Симона.
Сещам се и за Мейра,което в превод от идиш е "светя","светла".За последното обаче може да има сърдити,а и да не ви допадне.



Виж целия пост
# 8
Абе, всички завършващи на Мира нямат нищо общо с Мария.  Нито пък Симона.  От какъв зор това ще е производно на Мария??  Няма да се хване свекървата...
Виж целия пост
# 9
Самира! Heart Eyes
или Стела - Мария...и за да не сърди майка ти,че нейното име е променено,а това на свекито ти не е,може например Стела-Мия! Laughing
или Сияна-Мария  Rolling Eyes
Мери-Сю,Саманта  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Аз не бих се наела да правя комбинация между имената на бабите, иначе май само Светломира е горе долу сходно по звучене newsm78
Виж целия пост
# 11
Симона  Peace
Виж целия пост
# 12
Може би Самара .
Виж целия пост
# 13
Кръсти детето с красиво име. Не се съобразявай чак толкова . Симона ми харесва .
Виж целия пост
# 14
Мирослава Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия