Подарявам компютър

  • 3 965
  • 10
Здравейте,
Бих помолила да не ми се мести темата във форума за продажби. Исках конкретно тука да я пусна обявата за да помогна на Вашите деца.

Подарявам компютър, но не му знам точно характеристиките освен, че е 233 MHz.
Не е лаптоп, а е с големите монитори и от вертикалните кутии. Запазен и работещ компютър. Ако някой има нужда, моля пишете ми на лични.
Виж целия пост
# 1
Добре, ще задържим темата тук, нека ако някой се сеща, за дете или семейство, на което компютъра може да свърши работа, нямат комп, или това да е възможност да си пуснат и нет, покрай придобивката, ако има някой, не можещ да излиза, и това да му е врата към света, няма да е лошо. Аз в момента не се сещам за такъв случай, но се надявам някой от вас да познава такъв човек.
Другия вариант, който се сещам е, че можеш да занесеш компютъра в дом за изоставени деца, по-големички, да се учат на него. Това, ако никой не прояви интерес тук. Искрено се надявам, да не се злоупотреби с добрината.
Виж целия пост
# 2
Говорих с Иги за семейството от Русе - мисля че кунето имаше връзка с тях....те са с две деца с увреждания, но нямам представа дали имат нужда от компютър... Давайте идеи!
Виж целия пост
# 3
Да, за Росен и Севда става дума, ако някой има инфо, дали могат да ползват компа, и дали биха си пуснали нет така, да каже...
Виж целия пост
# 4
Познавам мама от Варна която е с две дечица с едно и също наследствено заболяване.Заболяването е левциноза.
Не пише тук защото няма комп поради финансови причини.
Ако семейството от Русе не го вземе пишете ми.
Или ако има още някой комп за подаряване.За показатели сигурно няма претенции.
Виж целия пост
# 5
семейството от Русе вече имат компютър, и вярвам ще се радват дечицата за коити пише Манка да го получат
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Благодарим ви много    но  наистина   имаме компютър.  По -добре  е да  го получи някой който има нужда!  Много   усмивки от нас  и от Емко и Радостинка  които   са  добре  -  все така  веселички  и  жизнерадостни.  Също  така  и са пораснали.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви, че отговорихте.
мanka, мисля, че трябва да се обърнеш директно към предложилия, само незнам как ще си го доставите този комп, без да ми се обижда подаряващия, такава конфигурация струва може би около 20 лв, незнам за монитора, него не визирам, и може би е по-добре, ако все пак не се намери някой да го закара безвъзмездно, да съберете подобна сума и да им помогнете. Всичко това не го пиша с лошо чувство, а от гледна точка на разстоянията, преценете сами, няма да се меся повече. Ако е пратка, дали няма да излезе повече доставката му?
Виж целия пост
# 8
  Ако има и други ,които подаряват компютри - тук има много хора,които се нуждаят от врата към света.Ето един такъв човек:

http://network-hv.com/index.php?option=com_content&task=view … 1876&Itemid=1
Виж целия пост
# 9
Чакам кординатите за семейството от Варна. Ще измисля как да го пратя.
Виж целия пост
# 10
Аз търся друг компютър.Ако има някой който го подарява да ми пише съобщение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия