Моля за съвет за памперсите

  • 2 659
  • 25
Извинявайте, че пускам тема ,но не открих каквото търся.Моля,ако темата не е за тук, да бъде преместена.

Имам кратък и ясен въпрос - Коя е марката памперси, тънки като "Памперс", но с еластични лентички и коланче като "Либеро".
(Либеро ми идва малко дебеличък, затова търся междинен вариант). Моля да ми помогнете. Hug
Виж целия пост
# 1
Ами има "Памперс" с еластично коланче.Разликата май е в бройката,но на опаковката е отбелязано.
 Peace
Виж целия пост
# 2
Има и Памперс с ластиче сега видях в Била вече с нова опаковка на които е показано че са с ластиче,нямат разлика в бройката.И Хъджис и те май са с ластиче,май и Еви бейби.
Виж целия пост
# 3
Хъджиса е с коланче.На тънкост подобни на памперс са тези новите пуфис , но не съм ги ползвала и не мога да кажа дали са добри.Аз съм доволна за сега от хъджиса. Peace
Виж целия пост
# 4
През деня ползваме Sleep and Play, а през нощта Либеро. Първите нямат ластик на кръста, но съм доволна от тях. А либерото издържат доста за цяла нощ.
Виж целия пост
# 5
Хъгис премиум имат ластик и са тънки
Виж целия пост
# 6
От вчера ползвам Пуфис и за сега са ок, имат ластиче,тънички са и не миришат, за разлика от Еви бейби,който са супер силно ароматизирани,което мен лично много ме дразни.
Виж целия пост
# 7
Ами има "Памперс" с еластично коланче.Разликата май е в бройката,но на опаковката е отбелязано.
 Peace

дам Simple Smile))
Виж целия пост
# 8
Diapers също имаха ластичета на коланчето.
Виж целия пост
# 9
Ами има "Памперс" с еластично коланче.Разликата май е в бройката,но на опаковката е отбелязано.
 Peace
дам Simple Smile))
Точно така е. Но е турския памперс, казва се Prima. На опаковката отпред има картинка, която показва, че коланчето и лентичките са еластични. Преди няколко седмици си купих такива от квартален магазин, което сигурно означава, че са ги внесли и заредили масово. Ние сме на размер 4. Преди като бяхме на 3-ка, нямаше 3-ка от ластичните. Сега не знам.
Виж целия пост
# 10
ами аз купувах последно от фантастоко - 5 номер.
не съм видяла да пише прима. просто имаше показано на картинката и имаше една гъсеничка...даже имам чувство, че са маалко по-тънки от другите памперс.
Виж целия пост
# 11
Благодаря много Hug Ние все още сме на 3-ка, малките номера, ще се поогледам и ще реша. Нали ни стряскат и да внимаваме с тези, които са пакетирани в БГ. Били влачени, несъхранявани както трябва и какво ли още не.
Виж целия пост
# 12
дрън-дрън-дрън Simple Smile))
Виж целия пост
# 13

Дано! Laughing Hug

Иначе съм виждала в МАХI, понеже е от Пазарджик, как се търкалят камари дамски превръзки по земята в складовете, преди да се опаковат. От онези по-евтинките, които не са в индивидуални пликчета.
Ама хайде да не спамя собствената си тема Laughing 

Благодаря ви още веднъж
Виж целия пост
# 14
Днес като купувах памперси, питах в магазина за ластичето- въпрос на пратка било. Досега на  нито един вид с ластик не съм случила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия