Секс в къща с родители

  • 17 180
  • 56
Въпрос към тези, които живеят с родителите си или тези на съпруга си - чакате ли ги да излязат или си правите секс, докато те са в къщи; отразява ли се добре или зле съжителството на млади и стари върху сексуалния ви живот?
Виж целия пост
# 1
Имам дежа вю.
Поне помнете какви теми пускате.
Виж целия пост
# 2
Никога не ни е пречило,но не можем да се развихрим достатъчно  Laughing
Виж целия пост
# 3
не съм изпадала в такава ситуация-против съм да се живее с родителите,когато вече сме семейни.кофти е и то не само заради секса,а просто когато живееш с родители,не можеш да усетиш истински "твоето"си семейство,това на теб и половинката.
иначе мисля,че не е много яко усещането да правиш секс с мъжа си/жена си,докато мама и татко гледат телевизия на една стена разстояние..не можеш гол например да си седнеш да пушиш след секс на дивана,нито да охкаш до откат. Joyабе,въобще,не е работа.. Joy
Виж целия пост
# 4
Не живея с него, но всяка вечер зимата сме у тях. Ами правим си секс. Е, само в спалнята му, но си правим....Отначало ми беше гузно. Сега не ми пука. У дома в присъствието на родителите ми не съм правила. Само на сестра ми и приятеля й.
Виж целия пост
# 5
Ами правим си,но не можем да се развихрим като хората  Crazy
Виж целия пост
# 6
 Съжителството между млади и стари се отразява зле върху живота като цяло, не само върху сексуалния.
Виж целия пост
# 7
свиква се, само в началото докато от другата стая се чува "хайде мойто момче , давай, само така" може малко да се притесняваш ....
Виж целия пост
# 8
Сетих се за оня виц, дето след секс на младата двойка, мъжът поискал от жена си да му даде чаша вода и от другата стая майка му се провикнала "а, то това и остава да пиеш студена вода, така както си изпотен".  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
 Joy Joy Joy Този не го бях чувала.
Виж целия пост
# 10
отразява ли се добре или зле съжителството на млади и стари върху сексуалния ви живот?

Ох, не знам как се отразява съжителството на млади и стари, ама бедна ти е фантазията как се отразява наличието на деца в къщата. И когато са малки и нищо не разбират са проблем, и когато са големи и не само разбират, ами седиш постоянно нащрек дали няма да дойдат да ти дават акъли, че не се прави така, ами те така... Мани, мани!  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Сетих се за оня виц, дето след секс на младата двойка, мъжът поискал от жена си да му даде чаша вода и от другата стая майка му се провикнала "а, то това и остава да пиеш студена вода, така както си изпотен".  Mr. Green
 newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 12
Никога не ни е притеснявало това че има  някой в къщи.Живели сме и при неговите родители в последствие и при баща ми,но не ни е притеснявал факта че те са в съседната стая.Е друго си е като сме сами човек се отпуска и изживява удоволствието както трябва,сега пък се пазим от щерката .Все от някой трябва да се пазиш Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 13
Сетих се за оня виц, дето след секс на младата двойка, мъжът поискал от жена си да му даде чаша вода и от другата стая майка му се провикнала "а, то това и остава да пиеш студена вода, така както си изпотен".  Mr. Green
 newsm62 newsm62 newsm62
Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
отразява ли се добре или зле съжителството на млади и стари върху сексуалния ви живот?

Ох, не знам как се отразява съжителството на млади и стари, ама бедна ти е фантазията как се отразява наличието на деца в къщата. И когато са малки и нищо не разбират са проблем, и когато са големи и не само разбират, ами седиш постоянно нащрек дали няма да дойдат да ти дават акъли, че не се прави така, ами те така... Мани, мани!  ooooh!


То добре, че още само акъл дават, а не предлагат и нагледно да покажат... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия