грип- виросна пневмония

  • 1 197
  • 3
Здравейте,пиша ви защото този грип е много коварен.Моето момиченце е на 2г. и 8м с събота имаше дразнене в гърлото и кашлица.В неделя по обяд вдигна висока температура около 38.7.В понеделник сутринта я заведох на лекар защото температурата  си оставаше все толкова  висока висока  заведох я при лекарката и й изписа антибиотик. нищо не чу на слушалките.прибрахме се в къщи и започнахме да пие ме антибиотик Клацит. кашлицата се усили и температурата не спадаше от събота вечерта и повръщаше.неще да пие вода да се храни въобще нищо напрово се предаде.Във вторник я заведох пак  направи и рентгенова снимка исе оказа вирусна пневмония сега се лекуваме с инджекциий цефртриаксон-1g.За гърлото пием хомеопатични хапчета и тантум верде лимон 2 пъти на ден защото гърлото и е огнено червено има и много сополи  и тях ги лекуваме с виброцил капки.Интересуваме дали ще и размине напълно и дали ще се повтори вирусната пневмония.
Виж целия пост
# 1
Дали ще се повтори е много относително.Може да,никой не е застрахован.Веднъж изкарана не означава,че ще се повтори,или че няма.Имаше подобна тема,виж с търсачката.
АБ и  хомеопатия не са съвместими  Peace
Виж целия пост
# 2
За да не се повтори вирусната пневмония, антибиотика трябва да се дава достатъчно дълго време. И дъщеря ми са лекували със същият антибиотик.
Виж целия пост
# 3
Говориш за не доизлекуване,нали? newsm78Не мисля че при пневмония ще го дават 3 или 5 дни АБ.Авторката пита за в бъдеще  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия