Как се казва тази марка ?

  • 4 523
  • 15
Имам въпрос?Каква марка е шапката на ДесиСлава и коланчето на мацката?В смисъл тази златна коронка коя марка е?Скъпа ли е?



 newsm78
Виж целия пост
# 1
Не знам каква е, но има и евтини варианти - миналата година на морето всички дънки бяха с тия коронки. Mr. Green
На мен лично са ми много грозни.
Виж целия пост
# 2
Виктория Бекъм имаше на дрехите си нещо подобно...но дали е тази коронка не съм сигурна. По морето беше пълно с такива имитации
Виж целия пост
# 3
Адидас- линията се казва respect me и е на Миси Елиът.

Ето я
Виж целия пост
# 4
Да,Adidas е.Защо пък да е грозно?Това е старата емблема на фирмата ,само че сега е модернизирана.
Виж целия пост
# 5
На мен ми харесва линията, даже мисля да си купя един екип. Стига да го открия някъде.
И все пак, шапката е ужасно кичозна.
Виж целия пост
# 6
Има ги във всеки магазин на Адидас и наистина са на Миси Елиът. Страхотни модели, но са им по-високи цените от другите модели на Адидас.Само на Стела Маккартни са по-скъпи артикулите. Има цели аранжирани сетове с аксесоари.
Виж целия пост
# 7
Адидас- линията се казва respect me и е на Миси Елиът.

Ето я
Да,така е ,харесва ми CrazyИма много сладки неща от тази линия Peace
Виж целия пост
# 8
чудеса на кича  Whistling
Виж целия пост
# 9
Адидас
Виж целия пост
# 10
Шапката е страхотна... на Адидас  е  Peace
Виж целия пост
# 11
Имам няколко неща на тази линия на ADIDAS в класически цветове, без лъскавини, страхотни са! Но аз по принцип съм фен на тази марка Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
И на мен ми харесват-защо да са кичозни?Не съм съгласна! Naughty
Виж целия пост
# 13
Виктория Бекъм имаше на дрехите си нещо подобно...но дали е тази коронка не съм сигурна. По морето беше пълно с такива имитации
Моят приятел имаше такива дънки, даже пишеше Виктория Бекъм под емблемата. Откраднаха ги от простора - явно някой се е подвел че са много маркови, то - ментаци  hahaha
Виж целия пост
# 14
kude q vidqhte tazi 6apka be hora ili ne znam kude da gledam
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия