Лапароскопия в Плевен?

  • 3 022
  • 6
Здравейте!Преди почти месец ми поставиха диагноза ендометриоза и ми изписаха противоза4атъчни за около 5,6 месеца.Обаче от прочетеното до тук,не мисля,че трябва да чакам толкова и колкото по-бързо се направи лапароскопия ,толкова по-добре!Но адски много се притеснявам и не знам къде-при д-р Бърза6ки или при проф.Горчев? newsm78Дайте ми съвет,моля ви! Praynig
Виж целия пост
# 1
За мен категорично Бързашки
Въпреки че повечето биха казали Горчев,но аз съм с две ръце за Бързашки
Страхотен професионалист е .Много от пациентките на Горчев не са доволни.Мед работник съм и имам наблюдение върху работата и на двамата.Желая ти успех
Виж целия пост
# 2
За мен категорично Бързашки
Въпреки че повечето биха казали Горчев,но аз съм с две ръце за Бързашки
Страхотен професионалист е .Много от пациентките на Горчев не са доволни.Мед работник съм и имам наблюдение върху работата и на двамата.Желая ти успех

Хиляди благодарности за бързия отговор!!!  bouquetСтрах ме е заради тази лапароскопия,пак благодаря за съвета!  bouquet
Виж целия пост
# 3
А д-р Бързашки прави ли лапароскопско отстраняване на миома? От д-р Горчев не сме доволни. И ако може евентуално някакви координати на д-р Бързашки. Съжалявам, че се намесвам в темата без конретна информация, която да е от полза на авторката, обаче нещо много се обърках с тази търсачка, уж има много теми за такива операции, пък нищо полезно не намирам...
Виж целия пост
# 4
А д-р Бързашки прави ли лапароскопско отстраняване на миома? От д-р Горчев не сме доволни. И ако може евентуално някакви координати на д-р Бързашки. Съжалявам, че се намесвам в темата без конретна информация, която да е от полза на авторката, обаче нещо много се обърках с тази търсачка, уж има много теми за такива операции, пък нищо полезно не намирам...


reme,http://www.avismedica.com/,064 90 90 90 tova e tel na recepciqta Peace Защо не си доволна от Горчев-ако е нещо лично не пиши,но просто се двуумя много и затова искам помощ...

Виж целия пост
# 5
Лични наблюдения нямам от посчените имена, но от отзиви на мои близки бих те посъветвала да отидеш при Бързашки.
Виж целия пост
# 6
Лични наблюдения нямам от посчените имена, но от отзиви на мои близки бих те посъветвала да отидеш при Бързашки.

Благодаря за съвета, Бисе!!!Обратно на очакванията ми,по-вечето жени предпочитат д-р Бързашки newsm78Това до някаде е по-добре,за6тото мисля,че той работи със ЗК,а и съм се срещала вече с него.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия