въпрос за почистване на спирала L'oreal

  • 2 673
  • 16
Моля Ви кажете кака най-добре да почистя очите си от спиралата "Lash Architect" na L'oreal?Купях я наскоро,доволна съм от резултата,но вечер не мога да я премахна добре с тоалетно мляко нито с мокри кърпи за грим.Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
с нищооо-4 си продукта си купих и тая спирала няма махане,спрях да я ползвам точно поради тази причина,едва се сваля ,голямо търкане  Sad
Виж целия пост
# 2
с нищооо-4 си продукта си купих и тая спирала няма махане,спрях да я ползвам точно поради тази причина,едва се сваля ,голямо търкане  Sad
Мерси за това,май и аз ще я сменя с нова,макар ,че бая пари прежалих Sad  bouquet
Виж целия пост
# 3
Оправи си заглавието на темата...кажи за какво ти е въпроса и може повече момичета да се включат  Peace
Виж целия пост
# 4
Оправи си заглавието на темата...кажи за какво ти е въпроса и може повече момичета да се включат  Peace
Мерс за съвета Peace
Виж целия пост
# 5
Е, чак пък с нищо...  Wink Аз почиствам същата, и то водоустойчивия вариант, с L'Oreal Demaq Expert Elixir (най-малката тубичка от серията). Новата спирала Carbon Black, пак водоустойчива, също чистя с него, макар че и за нея бях чела, че била абсолютно невъзможна за изчистване  Rolling Eyes Трябва просто нежно да се нанесе на миглите без да се мокрят предварително и около минута да се масажира леко при затворени очи, може би някой изплаква веднага и за това не се получава добре. Но то си пише на гърба на тубичката как трябва да се процедира  Peace

Виж целия пост
# 6
Купи си сребърната! Тя е абсолютно същата, освен, че се маха супер лесно!
Виж целия пост
# 7
Купи си сребърната! Тя е абсолютно същата, освен, че се маха супер лесно!
благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам такава спирала и честно казано не съм доволна.Освен че трудно се чисти ми остава следи на кожата под долния клепач ,когато е влажно времето.С тоалетно мляко не мога да я почистя само със сапун на А дерма се отмива.
Виж целия пост
# 9
с нищооо-4 си продукта си купих и тая спирала няма махане,спрях да я ползвам точно поради тази причина,едва се сваля ,голямо търкане  Sad
офф и аз така..мъчих се няколко дена и се отказах
Виж целия пост
# 10
Е, чак пък с нищо...  Wink Аз почиствам същата, и то водоустойчивия вариант, с L'Oreal Demaq Expert Elixir (най-малката тубичка от серията). Новата спирала Carbon Black, пак водоустойчива, също чистя с него, макар че и за нея бях чела, че била абсолютно невъзможна за изчистване  Rolling Eyes Трябва просто нежно да се нанесе на миглите без да се мокрят предварително и около минута да се масажира леко при затворени очи, може би някой изплаква веднага и за това не се получава добре. Но то си пише на гърба на тубичката как трябва да се процедира  Peace



ползвала ли си тази за която говорим?


а видях ,че си написала,е не знам аз не мога да я махна с нищо
Виж целия пост
# 11
Е, чак пък с нищо...  Wink Аз почиствам същата, и то водоустойчивия вариант, с L'Oreal Demaq Expert Elixir (най-малката тубичка от серията). Новата спирала Carbon Black, пак водоустойчива, също чистя с него, макар че и за нея бях чела, че била абсолютно невъзможна за изчистване  Rolling Eyes Трябва просто нежно да се нанесе на миглите без да се мокрят предварително и около минута да се масажира леко при затворени очи, може би някой изплаква веднага и за това не се получава добре. Но то си пише на гърба на тубичката как трябва да се процедира  Peace



ползвала ли си тази за която говорим?


а видях ,че си написала,е не знам аз не мога да я махна с нищо
Е,аз вече си имам нова спирала Manhattan PeaceРеших си проблема Wink
Виж целия пост
# 12
Никак ме става. Вярвай, пробвах какво ли не. Свалих си половината мигли и пак имаше черно по тях Sick
Виж целия пост
# 13
Никак ме става. Вярвай, пробвах какво ли не. Свалих си половината мигли и пак имаше черно по тях Sick
Горката Hug,колко познато ми звучи,реши си и ти проблема с нова .Аз не знам за кого са я направили тази на L'oreal newsm78
Виж целия пост
# 14
Никак ме става. Вярвай, пробвах какво ли не. Свалих си половината мигли и пак имаше черно по тях Sick
Горката Hug,колко познато ми звучи,реши си и ти проблема с нова .Аз не знам за кого са я направили тази на L'oreal newsm78
Купих си старата Лаш Архитект в сребристата опаковкаи  без проблем си я махам Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия