Loreal Richesse или въобще за безамонячните бой

  • 9 814
  • 10
До преди 2 седмици бях руса ,вече съм кестенява
и тъй като блондинките знаят колко трудно се подържа русия цвят ( много изтощава косата) особено тези който като мен 5г са се правили бяло -русо. та въпроса ми е дали да не премина на безамонячна боя (професионална)  и по точно каква е разлика пада ли по-бързо цвета ,въобще става ли някакъв цвят или е просто тонер от по-светла да стане по-тъмна.  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Бой, бой, бой........
По темата - просто е тонер, но много добър. Косата става мека, има блясък. Аз, когато бях с къса коса, използвах само 1/2 от опаковката, но пак ставаше супер. Подновявах цвета всеки месец - да не личат корените (не че много си личат с 1-2 тона разлика). Хареса ми, но не съм ползвала други такива боИ, не знам те как са.
Виж целия пост
# 2
Аз преди съм ползвала безамонячна, но с нея не може да се изсветлява. Става или за матировка на вече блондираната коса или за потъмняване!
Виж целия пост
# 3
Тази тема ми идва тоооочно на време! lepidopteria,  Hug  до сега не съм се поядисвала, имам хубава гъста много тъмна коса с изключение на няколко червени кичура преди 5 месеца, които сега са останали светлокафеникави и се сливат с косата (а и са на най-долните пластове). Последните седмици обмислям идеята да се боядисам! Та като цяло въпросът ми са два: да го направя ли и с каква боя?  Laughing За цвят съм решила нещо тъмно - черно със син или лилав оттенък, или нещо много тъмно лилаво, за кафявата гама не съм мисилила! От всичко, което съм чувала, съм решила боята да е безамонячна (най-вероятно именно Лореал, но не знам дали имат такива цветове, каквито аз искам). Въпросът ми е: след 1 боядисване постига ли се желаният цвят? Ако ми омръзне или просто реша да си върна моя си цвят - как става това? Някъде четох, че след каквото и да е боядисване, ако спреш да го правиш, косата става ужасна-суха, изтощена... А това е последното, което искам да постигна!!! Cry Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете да реша! Страшно много искам някаква промяна  Heart Eyes явно съм в такъв период   bouquet
Виж целия пост
# 4
 newsm78 Някой да помага с отговори?  Praynig Hug
Виж целия пост
# 5
Боядисай се, не е нищо фатално  Simple Smile
Вземи си една безамонячна Кастинг, но по-добре да не е черно. Тъмно кафявите нюанси така или иначе си стават почти черни, особено първите една две седмици Peace
На мен старият вариант на Кастинг ми допадна повече, новият (Creme gloss) ми изтощи косата, а и доста от цветовете червенеят Tired
След около месец, два боята ще се е отмила, споко Simple Smile

А това за косата след боядисване са глупости! ХУбава маска и продукти и всичко е ок.
Виж целия пост
# 6
Аз съм със светло кестенява коса. Боядисвам се с черна безамонячна боя на Лореал. Ако не покриваше добре, щеше да ми прозира светлата коса. Това си е боя, която просто се измива по-бързо от обикновение амонячни бои. Но за предпочитане е да се боядисвам на 4 седмици с безамонячна, отколкото на 6 седмици с амонячна боя. Косата ми е доста жива, като за често боядисвана.
Виж целия пост
# 7
Аз сьЩо ползвам само безамонячна боя,косата става бляскава и жива,доволна сьм.
 
На мен старият вариант на Кастинг ми допадна повече, новият (Creme gloss) ми изтощи косата, а и доста от цветовете червенеят Tired

Напьлно подкрепям това Peace Новата на мен ми омазни косата Sick И повече не сьм повторила Naughty
До сега сьм ползвала само цвят виолетово,не се сеЩам номера, става много хував цвят,моята коса е кестенява.
Хибавото на тази боя е ,че пада постепенно по цялата дьлжина,но иска по/често боядисване Peace
Виж целия пост
# 8
Аз съм със светло кестенява коса. Боядисвам се с черна безамонячна боя на Лореал. Ако не покриваше добре, щеше да ми прозира светлата коса. Това си е боя, която просто се измива по-бързо от обикновение амонячни бои. Но за предпочитане е да се боядисвам на 4 седмици с безамонячна, отколкото на 6 седмици с амонячна боя. Косата ми е доста жива, като за често боядисвана.

Лара, не разбрах дали боята е покрила по-светлата ти коса?   Blush Embarassed Много ви благодаря за отговорите, тази седмица отивам да си записвам час и да избера точния цвят! Доколкото разбирам тези бои Кастинг са няколко вида и щом не сте доволни от Creme gloss, от кои сте? В друг форум четох, че тази боя издържа до 4 измивания, което за мен означава боядисване на 2 седмици, което пък ми се струва страшно  ooooh! И последният ми въпрос е - каква сума горе-долу да си приготвя за боядисването?  bouquet Много ви благодаря за отговорите, момичета, успокоихте ме и сега нямам търпение да се боядисам! Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
не съм доволна от кастинг, предпочитам амонячните по-вредни са, но  и по-трайни. Има една страхотна на лореал преференс около 15-16 лв струва течна е и със златен етикет. Тя е наистина страхотна а и има балсамче 55мл. което ти стига за повече месец.  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз съм със светло кестенява коса. Боядисвам се с черна безамонячна боя на Лореал. Ако не покриваше добре, щеше да ми прозира светлата коса. Това си е боя, която просто се измива по-бързо от обикновение амонячни бои. Но за предпочитане е да се боядисвам на 4 седмици с безамонячна, отколкото на 6 седмици с амонячна боя. Косата ми е доста жива, като за често боядисвана.

Лара, не разбрах дали боята е покрила по-светлата ти коса?   Blush Embarassed Много ви благодаря за отговорите, тази седмица отивам да си записвам час и да избера точния цвят! Доколкото разбирам тези бои Кастинг са няколко вида и щом не сте доволни от Creme gloss, от кои сте? В друг форум четох, че тази боя издържа до 4 измивания, което за мен означава боядисване на 2 седмици, което пък ми се струва страшно  ooooh! И последният ми въпрос е - каква сума горе-долу да си приготвя за боядисването?  bouquet Много ви благодаря за отговорите, момичета, успокоихте ме и сега нямам търпение да се боядисам! Heart Eyes
Ами, аз точно това обяснявах - че боята е достатъчно покривна, за да ми покрива светлата коса.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия