лекар за женска консултация в Пловдив

  • 7 770
  • 20
Предварително се извинявам, че има много такива теми, но повечето са отдавна,затова реших да пусна нова. Пък модераторите ако искат да  я изтрият.Наистина има много изписано в нета, но аз все още не мога да направя своя избор. Не съм от Пловдив, студентка съм, но както се очертава тув Пловдив ще изкарам бременността и евентуално раждането. Затова моля за вашето мнение, адреси и телефони на добри лекари в тази област.
Виж целия пост
# 1
Д-р Михнев. Работи в Торакс. Никога не ме е претупвал, винаги ми е обеснявал с подробности всичко. Любезен, отзивчив и най-вече префектен професионалист.
Виж целия пост
# 2
д-р карагьозян.работи във втора градска и мед.център"кичюк париж".
Виж целия пост
# 3
Виолета Паскалева  Peace

Цитат
Препоръчвам ти д-р Виолета Паскалева. Много добър специалист и топъл човек. Трябва да ти кажа, че до сега не съм чула негативно мнение за нея, което според мен е показателно.  Peace
Не работи със ЗК, но повярвай ми струва си.
ул. Ген. Радко Димитриев №27, ап. 2
тел. 0888492712

Подкрепям напълно  Peace

Виж целия пост
# 4
Д-р Михнев. Работи в Торакс. Никога не ме е претупвал, винаги ми е обеснявал с подробности всичко. Любезен, отзивчив и най-вече префектен професионалист.

Много добър професионалист.
Виж целия пост
# 5
Д-р Михнев. Работи в Торакс. Никога не ме е претупвал, винаги ми е обеснявал с подробности всичко. Любезен, отзивчив и най-вече префектен професионалист.

Много добър професионалист.

 Аз съм ходила по много доктори, единствено той успя да се справи с моя проблем. На него дължа моето сладко съкровище. Много си разбира от работата.
Виж целия пост
# 6
 Даскалов Peace
Виж целия пост
# 7
Аз съм за Кръшкова  Peace
Виж целия пост
# 8
д-р Антон Михнев
невероятен,внимателен,отличен специалист.просто съм очарована от този човек!Препоръчвам го с 2 ръце не само за водене на женска консултация и раждане,  но и за стерилитет, хормонални проблеми и изобщо за всякакви гинокологични проблеми.
Виж целия пост
# 9
Здравейте,искам да ви попитам за д-р Михнев от Торакс,работи ли с ЗК,ако не-колко е таксата на посещението?
Виж целия пост
# 10
Здравейте,искам да ви попитам за д-р Михнев от Торакс,работи ли с ЗК,ако не-колко е таксата на посещението?
Торакс не работят с касата.
За цена - не знам. Преди се ориентирах по цените в сайта, но вчера бях за изследвания и се оказа, че и те са вдигнали цените.
Не съм сигурна дали е само на изследванията, или и на прегледите.
Виж целия пост
# 11
Аз съм за Кръшков от АГ Селена и съм много доволна..
Виж целия пост
# 12
Аз когато ходих преди Нова година в Торакс, нормален преглед беше 20 лева и за всяко допълнително изследване или преглед( ехография, кръвни изследвания) се доплащаше допълнително. Просто зависи какво ще ти правят. Иначе да ти кажа всеки даден лев си заслужава според мене.
Виж целия пост
# 13
Доктор Паскалева е много добър избор  Peace
За държавна женска консултация знам ,че доктор Тотев в Пета поликлиника е подходящ ,но нямам лични наблюдения
Виж целия пост
# 14
Аз също съм 1 щастлива мама благодарение на д-р Михнев. Той сбъдна мечтата ни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия