кака Владка с условна присъда

  • 2 812
  • 35
Владо Кузов е осъден условно. честито!
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=3419& … =2&id=0000401
копвам първото изречение на първия коментар по темата, понеже ми хареса:

Българската неграмотност, абсолютна безсилност, българското аморално общество , българската преса , и хайде да не си кривим душата .. всички българи с тяхното овчедушие , планетарна робска търпимост, лукавата и ненаказуема анонимност допуснаха в паралмента си да имат осъден на практика педофил...   и т.н.
Виж целия пост
# 1
Хех... много шум за нищо! Колко дела, разследвания, разпити - за условна?
Виж целия пост
# 2
да, условна. така, като се замисля и това не справедливо спрямо тази светла личност. той през цялото време отричаше да има нещо общо... набедиха го човечеца несправелдливо, че и го осъдиха (условно). не ги е срам!
Виж целия пост
# 3
Ето малко от мотивите на съдиите :

Цитат
"За подсъдимия има положителни характеристични данни, той е с чисто съдебно минало, с висока степен на образование, трудово и социално ангажиран", пишат още върховните съдии Савка Стоянова, Юрий Кръстев и Татяна Кънчева.

Ами значи педофилите не били чак толкова лоши хора както се опитват да ги изкарат някои тук. Ясно се вижда че според върховните съдии има и добри и честни педофили т.е. няма проблем тоя педофил да се разкарва свободен в обществото.
Виж целия пост
# 4
Той че е педофил, педофил е. Но и онова момче е било на 13, и парички е взело за услугата. Не е да са го насилили. Интересно ми е за родителите му дали ще има нещо, наказание някакво. Или за сводника му.
Виж целия пост
# 5
Ама какво точно е правил тоя с хлапетата, стана ли ясно на обществото?
Виж целия пост
# 6
Музикално-езикова програма, минзухар.

И какво като е на 13 и е взело пари? Вече не е дете ли? Не е малолетно ли? От добро ходи по подлезите? Ако толкоз го кефеше, нямаше ли да го прави фор фри, дет` се вика. Ако на детето му харесва да свири, педофилът вече не  е педофил ли?
И следващото ако не  е на 13 или пък не му  е толкоз кеф?
Виж целия пост
# 7
Кузов не е доволен от присъдата.Опетнявала го.Каза,че ще се жалва в Страсбург.
Виж целия пост
# 8
Той знае, как да си възстанови психическата травма, даже няма нужда обществото да му помага.  Деца, нуждаещи се от джобни, навън има бол.
Виж целия пост
# 9
На 13 години от където и да го погледнеш детето е дете. И е насилено.
Виж целия пост
# 10
...............върховните съдии Савка Стоянова, Юрий Кръстев и Татяна Кънчева
Към тези хора трябва да насочим гнева си .Пореден срам за БГ парламент и съд.
Върховния съд дава условна на депутат-педофил ,шефката на НАП и най-вероятно този над нея на най-високо ниво крадат парите ни ...............Премиерът ни е изненадан от кризата ,но все пак мисли ,че ще бъдем водеща икономика в Европа.
Виж целия пост
# 11
И как разбрахте, че е насилен? На 13 години все има някакъв акъл в главата, ако и да е дете. Що не иде по заведенията да изхвърля боклук или нещо подобно, все ще му дадат някой лев, м? Че не е тръгнало от добро по подлезите е ясно. Въпросът ми беше - родителите или сводника му ще понесат ли някакво наказание?
Виж целия пост
# 12
Всяко чудо за 3 дни.
В БГ всичко може да се купи...и продаде...
Виж целия пост
# 13
...Но и онова момче е било на 13, и парички е взело за услугата. Не е да са го насилили. Интересно ми е за родителите му дали ще има нещо, наказание някакво. Или за сводника му.
                        Shocked . Ама ти сериозно ли? По закон (и не само) децата не са в състояние да преценяват правилно подобни ситуации, поради което са точно под защитата на закона. Всякакви подобни действия с тях се смятат за насилнически.
Виж целия пост
# 14
Абсолютно сериозно, Мече Пухче. Не ми цитирай закона, няма нужда.  Stop Не ме карайте трети път да си задавам въпроса, не сте малоумни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия