Рулца от раци - какво???

  • 10 648
  • 47
Какво да направя с рулца от раци, освен объркани с майонеза  newsm78
Виж целия пост
# 1
аз обожавам рулца от раци - както натурални, така и мариновани - продават ги като такава салатка.
Иначе панирани също е добра идея.
Виж целия пост
# 2
Задушавам ги в малко масло от всички страни, след което ги овкусявам с лимонов сок.
Виж целия пост
# 3
можеш да ги направиш печени с броколи и сметана.става хубаво...
или на някаква салата... или пък с майонеза пънени в яйце.
аз най-обичам панирани  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
панирани
Виж целия пост
# 5
Thinking за този вариант не се бях сетила
иначе аз ги слагам в салати в които слагам и риба тон, за да подсиля морския вкус Peace
Виж целия пост
# 6
Супер сте!
Виж целия пост
# 7
Неотдавна ядох при една позната салата от макарони, ролца от раци, кисели краставички, майонеза и чесън. Много вкусна се оказа.
Виж целия пост
# 8
Обожавам морски работи. Може ризото със сметанов сос, броколи и рулца от раци.   chef
Виж целия пост
# 9
Обожавам морски работи. Може ризото със сметанов сос, броколи и рулца от раци.   chef
А рецептичка, може ли? newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз ги панирам с паста патафри  , а някъде бях чела за пълнени и все се каня да направя
Виж целия пост
# 11
салата:
рулца от раци, размразени, нарязани на кубчета, половин буркан сладка царевица, копър на ситно, малко черен пипер, 1 супена лъжица майонеза и 3 супени лъжици кисело мляко. Салатата става лека и приятна.

плънка за солена палачинка- слагам в тиган тефлонов, заедно с малко масло. Като поомекне режа на ленти и с кашкавал и кисела краставичка използвам за плънка за солени палачинки.
Виж целия пост
# 12
Пица с раци и пресен лук.
Виж целия пост
# 13
Слагам ги в салата с авокадо или издълбавам авокадото и го пълня с рулца от раци, кисели краставички и малко майонеца
Виж целия пост
# 14
Или в спагети с доматен сос.  chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия