Помощ,искам да кърмя,без да загърбвам мъжа си :(

  • 3 056
  • 28
Здравейте,аз съм една от майките,които искат да кърмят децата си, но поради тази причина вече немога да пия хормоналните си таблетки за предпазване от бременост! С мъжа ми се пазим , но вече трети месец треперя дали ще ми дойде! Искам да ви питам,мили мами , как се пазите вие?
Виж целия пост
# 1
Кърмих и двете си деца без да "загърбвам" съпруга си .Сложих си спирала.
Виж целия пост
# 2
Скъпа,Нели! Аз също като теб съм кърмила до една годинка детето си! Ползвах ФАРМАТЕКС глобули, поставят се вагинално 5-10 мин. преди секс и не са скъпи-8.00 лева! Активната им съставка не преминава във кръвта и млякото Laughing и няма нужда от консултация с лекар  Hug Hug Hug Пробвай, ще останеш доволна и ще бъдеш спокойна!
Виж целия пост
# 3
Да си призная ме е страх да си сложа спирала, но мога наистина да пробвам с тези глобули, от къде да си ги купя, има ли ги в аптеките?
Виж целия пост
# 4
Да има ги във всички аптеки! Успех!
Виж целия пост
# 5
За презервативи чувала ли си?
Виж целия пост
# 6
За презервативи чувала ли си?
И аз ,това се питам.
Виж целия пост
# 7
Докато кърмех се "пазехме" само с презервативи.Това е сигурен метод,така че защо не опитате? Peace
А би могла и да си правиш тестове на всеки 2 месеца,ако все още не ти е редовен МЦ Wink.
Виж целия пост
# 8
А защо наистина не си ползвала презервативи,вместо да трепериш дали ще ти дойде Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Той ако  те  пази  ,както  трябва  няма  причина  да  се  притесняваш.Моя  съпруг  ме пази и  не  пия нищо.Нито  с  презерватив го  правим.Имам  му  доверие  и  това е.Даже  когато  ми  закъснее  не  се  притеснявам  ,че  съм  бременна.
Виж целия пост
# 10
Той ако  те  пази  ,както  трябва  няма  причина  да  се  притесняваш.

Е, браво! Доживях и това да прочета тук! Имаш ли представа, колко деца са родени и колко аборти са направени именно по "твоя" метод?  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Не  знам  за другите  но  при  мен  има ефект.За  цели  8  години  никога  не  сме  използвали  предпазни  средства.Когато  реших  ме тогава  спряхме  да  се  пазим.Знам  че  има  някой  хващат  от  най  малкото.
Виж целия пост
# 12
Знам  че  има  някой  хващат  от  най  малкото.

Като знаеш, защо препоръчваш? Имаш ли представа колко хлапета четат тук? Ти ли ще им плащаш абортите или ще им гледаш децата?
Виж целия пост
# 13
Те  да  си  опичат  акъла.Аз  само си  казах  мнението.Защо  трябва  аз  да  им  плащам  .....,На  никой  не  го  пожелавам.
Виж целия пост
# 14
Zdravejte,mami!Vidqh temata i re6ih da se vkliu4a ! Da6terq mi stana to4no ot spukan prezervativ Hug ,a ne sam podhodq6ta za hap4eta protiv bremenost, i nie sega se "pazim" , no risk vinagi ima!!!!
I az 6te vzema da gi probvam tezi globuli, nqkoi drug ima li opit s tqh!??!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия