Има ли смисъл да давам АМ след годинка и половина?

  • 2 879
  • 61
Това ми е въпроса.Има ли смисъл да продължавам да давам АМ на тази възраст?Детето ми яде доста сирене и кашкавал,а закуската му е с прясно мляко,пие също така айрян.Ще ми се да сменя АМ с кисело мляко и по-скоро Био кисело мляко с оглед на това,че АМ си е абсолютна химия,а киселото е малко по-естествена храна.
Как мислите,дали си заслужава?Вие кога спряхте да давате АМ и минахте на кисело мляко?
Виж целия пост
# 1
Има смисъл, АМ определено не е химия, а мляко, съобразено с нуждите и възрастта на децата  Peace
Но ако твоите разбирания са в другия полюс, както явно е така, не е никакъв проблем да даваш всичко онова, което си изброила, все са хубави и полезни неща  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз още давам АМ,но пък моята дъщеря не си пада по млечните продукти.
Виж целия пост
# 3
Ами то май и киселото мялко,сиренето и кашкавала са химия със състав от сухо мляко,палмово масло така че естествени млечни продукти ще консумира детето ти ако имаш баба на село която да ги произвежда.
Виж целия пост
# 4
Ами хубаво и полезно си е,няма спор...
но аз спрях да давам,защото започна да вечеря стабилно към 20:00...
и после ако има и АМ,ще му стане много Thinking
Виж целия пост
# 5
Аз все още давам АМ
Виж целия пост
# 6
Аз съм на мнение,че е полезно АМ,съобразено е с нуждите на детето.Йоана пие по 200 мл сутрин и вечер и не мисля да й го спирам поне до 3,освен,ако не го откаже по-рано сама Peace
Виж целия пост
# 7
Мислех да го спирам след 18-тия месец, но с тези коментари за млякото в БГ. Имаме откъде да взимаме чисто мляко, но е с висока масленост и се притеснявам да не натоваря черния дроб. Сега му давам Нестле Джуниър докато не реша друго.  Thinking
Виж целия пост
# 8
Аз спрях да давам Ам след годинка, просто детето не го иска вече.
Виж целия пост
# 9
Мислех да го спирам след 18-тия месец, но с тези коментари за млякото в БГ. Имаме откъде да взимаме чисто мляко, но е с висока масленост и се притеснявам да не натоваря черния дроб. Сега му давам Нестле Джуниър докато не реша друго.  Thinking

Да,и за това също се чудех.Био-млякото е с масленост 3.6%,което май е много за бебе...или не? newsm78
Виж целия пост
# 10
ако си го пие-давай
Виж целия пост
# 11
Био-млякото е с масленост 3.6%,което май е много за бебе...или не? newsm78

Препоръчително е до навършване на 2 години децата да приемат пълномаслени млечни продукти.  Peace
Виж целия пост
# 12
аз продължавам да давам АМ на дъщеря ми. тя пие и кисело мляко с малко водичка през деня, но вечер си иска АМ, а понякога и рано сутрин се присеща и си иска.
Виж целия пост
# 13
и аз смятам че АМ е по-добрия вариант.Киселото мляко което се продава не е мляко а нишесте,а АМ е направено специално за нуждите на малкото човече Peace
Виж целия пост
# 14
Все още давам АМ.Кисело мляко е ял точна два пъти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия