Упражнения за поддържане на тялото в домашни условия(С.Крауфорд,сп."Селф" и др.)

  • 37 691
  • 227
Предишните  теми:
Teма 1
Тема 2
Тема 3
А ето и програмите:
CD1
CD2
Идеален ханш
Стройни и красиви
Още програми с упражнения
Упражненията на Синди Крауфорд директно от You Toube
Руски сайт за тренировки в домашни условия
Упражненията на Jordan за след раждане
Тренировка у дома( упражнения със снимки)

За да има ефект от упражненията, Ви препоръчвам да се храните здравословно и да се упражнявате поне два, а защо не и повече пъти седмично.Във форума има разнообразни хранителни режими, изберете си някой и дерзайте.Успех и скорошно влизане във форма!!!

КАЛКУЛАТОР ЗА ИЗМЕРВАНЕ НА ТЕГЛОТО Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Първа! Peace
Мерси за темата  bouquet
Виж целия пост
# 2
Ето ме и мен. Да не пропусна. След малко ще си правя упражненията и реших да ви видя как сте, а то нова тема!

И аз след три седмици тренировки още нямам големи намаления, но пък се чувствам много по-добре. Зная, че е рано за резултати, а и гимнастиката, както всички знаем води до стягане, по-рядко до отслабване. Така че за отслабването трябва диетка.

Аз реших да се храня известно време на принципите на 90 дневната диета, а от 2 март ще постя. Гимнастиката е неизменно в програмата, разбира се.

Правя 3 дни седмично /понеделник, сряда и петък/ упражненията на Синди, а в останалите два дни по 30 мин. степер. Събота и неделя съм решила да са почивни, но почти всеки уикенд ходим с мъжО и приятели я на Витоша, я в някоя друга планина, така че се движа и тогава.

Това е моята програма. Мисля да карам така до победата Crazy
Виж целия пост
# 3
Moмичета вижте тук:
http://www.galya.ru/video/videoshow.php?id=6510&cid=15
Ето новата ми програма против гадни паласки..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
http://www.galya.ru/video/videoshow.php?id=6673
 В първият пост съм добавила още редица линкове с програми за поддържане за здраво и красиво тяло, за това и промених самото заглавие на темата....ако на някой му се гледа, моля заповядайте.....
Руският сайт е върхът..... Peace
Според калкулатора трябва да тежа 51 кила, а аз съм 53...имам да свалям цели 2 кг..... ooooh!
Виж целия пост
# 4
Sladkish4e, браво за новата тема и за линковете, които си дала  Hug
Програмата на Джордан я правих по едно време, преди да се забременя втория път, но не е кой знае какво, програмата на Синди за след раждането е много по-добра. Това си е мое мнение все пак, на друг може да се е отразила добре  Peace
Ще обърна специално внимание на упражненията за паласките  Wink. Ще съм благодарна ако някой сподели и упражнения за бричове (било много гадно нещо това  Close)

А, Sladkish4e, относно моите паласки, пак казвам - преди втората бременност, не си мисли за висящи месища отвсякъде  Laughing, корем нямах, беше си плосък, но отстрани на кръста (аз на туй му викам паласки  Laughing) имаше за кво да се захванеш, не са ми излизали от панталоните, е, почти не са  Wink, но си ги имаше. Надявам се, че разбра какво се опитвам да обясня  Simple Smile. Но имай предвид, че в онзи си период не съм правила никакви упражнения и диети, просто тогава нямах нужда...
Кой калкулатор ти го каза това, че аз отворих 3, ама резултата е от 57 до 59 кг.  Rolling Eyes
"Ваша Идеальная масса тела: 58.26 кг."  hahaha даже съм под нормата  hahaha

InaV, и аз имам една приятелка с твоята структура, от кръста нагоре е супер слаба, с една тъъънка талийка, но вярно надолу си има от всичко  Simple Smile Иначе като прочетох колко искаш да тежиш и аз реших, че си прекалено взискателна към тялото си  Peace
 
Stacked, дано всички я дочакаме тая победа  Hug

Не знам дали съм писала, че вече включих и кростренажора, та ще го направя сега  Simple Smile
Моята програма в момента е един ден Идеален ханш, на следващия Стройни и красиви (редувам ги всяка сутрин, без да пропускам), след това правя упражненията за корем от vbox-а и с гирички от на Синди, през ден вечер въртя кроса за по 40 мин интервално.

Май това е за сега, успех на всички и кажете за таблицата какво ще правим (снимки ще има ли  Mr. Green)

Извинявам се за дългия пост, ама малката заспа и аз се отприщих  Laughing

Уфф, аз пак не довидях, той калкулатора бил постнат направо  Crazy, обаче някой рускоговорящ би ли написал какво трябва да се мери  Blush , не мога да разбера обиколката на бедрото къде да меря, голени вероятно ще е за ханша  Thinking
Виж целия пост
# 5
Ха честита ни темаSimple Smile Мерси sladkish4e!!!  bouquet
Eто още нещо за интервалн& … 76;ио. За разлика от предната коментирана статия тук е дадено по-човешко - с 15-20 сек. спринтове  Mr. Green

От последните постове на предната тема свалих мерките на който се е престрашил. Сега ще пусна някъде работна таблица. Давайте на лични мерките, ще променям, допълвам и включвам каквото се наложи. В момента е копие на предната таблица, но приемам идеи за промяна на графите (в момента никой май не мери всичко от там)

п.с.
временнат& … 80;ца
Давайте да направим бързо промените и допълването, за да може до 24 ч sladkish4e да я сложи в първия пост
Виж целия пост
# 6
Дами, като гледам временната табличка всички сме еднакви и имаме еднакви цели  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
ето втори в … 72;нт на таблицата.
Така ще се запазва инфото кой как сваля по месеци или поне спрямо началото.

п.с. добавих annisoft i sladkish4e! Оставям празни редове за да се чустват поканени всички!
Хайде, смело момичета! Не боли Wink
Виж целия пост
# 8
Moите  мерки:
-гърди:92
- талия:71
-ханш:89
-бедро:49
-прасец:35
viv-miv много добре си ме разбрала, за същите палски говоря и аз.... не висят, не личат като съм с панталон( ако не ми е впита блузата де), но аз си ги пипам и ме дразнят.... ooooh!
Eто сега намерих една снимка от 07 юни и направо се изплаших....тогава пък какви паласки, каква гуша, крака........ужас направо
http://images26.snimka.bg/006049519.jpg
А тук забелязвам, че имам корем на 3 ката.... Sick
http://media.snimka.bg/0284/006823137.jpg
Абе сега, като се гледам, има огромна разлика за няколко месеца.....
Виж целия пост
# 9
Де да бяхме всички същите  Mr. Green хич нямаше да се моря и потя ако бях с вашите килограми. Ами сега ме е срам да се напиша, ужас...

P.S. Сега сравних мерките и не съм толкова зле  Grinning На кого да пратя моите?
Виж целия пост
# 10
annisoft видя ли, че не е толкова страшно..... Hug
Виж целия пост
# 11
Ara75, аз си правя измислено интервално на кроса  Grinning, реших, че ще ми е по-удобно така. Пускам си филмче да гледам (в момента нови серии от Бети и съпругите, а докато ги чакам, си изтеглих първи сезон на Анатомията на Грей, те са 40-минутни) и си въртя примерно 2 мин мн бързо, 1 по-бавно на по-висока степен и така. Ще погледна и линкчето обаче  Wink
Sladkish4e, имаш забележителна промяна  Hug
Да питам къде мерите бедро - най-горе на най-дебелото ли или по-долу някъде  newsm78

Ara75, да сложиш и една графичка "плюс" на втората таблица, че аз както ям напоследък...  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
И аз ще дам мерки,но сутринта да мога да се претегля и премеря . Снимки ,обаче още ме е срам да покажа.
Виж целия пост
# 13
Честита ни нова темичка   bouquet

Някой може ли да каже има ли резултати от разделното хранене? Мисля да опитам с него малко да сложа ред в хапванията ми, но искам мнение на трениращ. Защото се опитах да правя безвъглехидратната, и започна да ми става лошо по време на тренировки, та я отказах  Tired

А мерки - и аз сутринта (тогава май изглеждам най-добре  Blush)
Виж целия пост
# 14
Да питам къде мерите бедро - най-горе на най-дебелото ли или по-долу някъде  newsm78

Ara75, да сложиш и една графичка "плюс" на втората таблица, че аз както ям напоследък...  Mr. Green
В таблицата ми е обиколката на най-дебелата част

А, никакъв плюс няма да слагам!!!! Naughty Hug

табличката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия