Помощ за Столче за кола ФЕЛИЧЕ- Чиполино

  • 2 356
  • 3
става въпрос за това столче http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&category=166&type=1
ако някой ползва такова , моля да ми помогне да разгадая коланите
още не съм го дала на мъжът ми да го монтира в колата , но на пръв поглед в къщи не виждам тези колани как се отпускат и когато детето седне са толкова тесни че изобщо не може да се закопчеят , а той е доста слаб и все пак без яке
не вярвам да са ги направили толкова тъпо че чак да са тесни , сигурно от някъде се оппускат и в характеристиката дори го пише
Виж целия пост
# 1
Има една метална джаджа, която трябва да дръпнеш напред. Намира се отпред на самия стол, по средата, долу между краката на детето. Хващаш с два пръста и дръпваш джаджата нагоре, с другата ръка държиш двата колана и дърпаш едновременно напред. Затягането става с дърпане на същата джаджа напред, но този път не държиш коланчетата, а лентичката от плат, която е потдолу и я дърпаш силно (първо си закопчала коланчетата, след това ги затягаш). Детето е добре затегнато, когато можеш да провреш ръка между тялото и коланите и хлабината е съвсем малка. КОланите на гърдитене трябва да са усукани, а частта, която минава през бедрата да е макс ниска, т.е. да не минава през мека част на коремчето. Най-добре е детето да не се слага в стол, когато е облечено с яке, за да можеш да си сигурна, че е добре затегнато.

Като гледам снимката на столчето, до металната джаджа се достига през процеп на плата, отпред, където е коланчето, което минава между краката. Възможно е и да не е с дърпане, а с натискане, пробвай.
Виж целия пост
# 2
  bouquet  bouquet  bouquetмного благодаря
значи има вариант  ще пробвам успокоих се малко
Виж целия пост
# 3
Момичета,бихте ли споделили това столче дали е подходящо за бебе на 9 месеца по4ти, което съответно си седи доста стабилно вече и е около 9 кг? КОщницата вече ни е доста тясна, а съм го харесла този модел, но не съм го виждала "на живо"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия