Ясла №46, Лозенец, св. Наум 56

  • 8 329
  • 40
Моля ви майчета, чиито деца са в тази ясла да си кажат мненията. Вече четох това на Irka в темата за ясла на Майор Томпсън, но бих се радвала на още. Ще започваме от септември там, на 1г.и 6м., и вече много се притеснявам.Особенно от това че още от пролет когато и да попитам ще има ли място, ми казват че няма проблем, и вече направо ме гони параноята. Sick 
Виж целия пост
# 1
Интересува ме още, дали се занимават с децата-песнички напр., дали ги извеждат навън и пр. каквото се сещате. И какво трябва да си приготвяме като дрехи и др. за деня.
Виж целия пост
# 2
И аз съм подала там молба, но не съм проверила още дали ще ни приемат. И на мен ми казаха, че от септември сигурно нямало да бъде проблем, което хич не ми звучи сигурно Simple Smile
Аз говорих с една майка чието детенце е ходи там и тя каза че е много доволна от всичко. Единственият проблем бил честото разболяване, което мен ужасно ме притеснява.
Виж целия пост
# 3
сУПЕР Е ТАМ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ МАМИ,НА МОЯТА НИЯ И ХАРЕСВА,ПЕЯТ ИГРАЯТ,КОГАТО Е ХУБАВО ВРЕМЕТО ИЗЛИЗАТ НА ДВОР,ЗАНИМАВАТ СЕ С АПЛИКАЦИИ,ИЗОБЩО ЗАНИМАВАТ ГИ МАЛ4УГАНИТЕ,ТАКА Е ПО "КОЛЕЖИТЕ".пОЗДРАВИ  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 4
Моля ви момичета, кажете ми кога е удачно да се подаде молба за тази ясла и за колко време става приема на детенце? Много се притесних, защото в яслата, в която сме подали молба приятелка ми каза, че има случай на момиченце с посинено дупе, защото не е искало да сяда на гърне, а за яслите на Св. Наум само хубави неща чета от вас.

Благодаря ви много!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Моля ви момичета, кажете ми кога е удачно да се подаде молба за тази ясла и за колко време става приема на детенце? Много се притесних, защото в яслата, в която сме подали молба приятелка ми каза, че има случай на момиченце с посинено дупе, защото не е искало да сяда на гърне, а за яслите на Св. Наум само хубави неща чета от вас.

Благодаря ви много!   bouquet


Те сега са във ваканция,след 4 септември са на линия.
Ще ти дам телефона на яслата и им се обади.
тел.:8662405 търси г-жа Лазарова
Успех и после разкажи.
Виж целия пост
# 6
И моята шушонка посещава тази ясла откакто навърши десет месеца . Сега е вече на година и три месеца и е много весело и контактно дете . Разболявала се е два пъти от конюктивит и вируса с висока Т , който тръшна доста от децата около края на юли .
Виж целия пост
# 7

Те сега са във ваканция,след 4 септември са на линия.
Ще ти дам телефона на яслата и им се обади.
тел.:8662405 търси г-жа Лазарова
Успех и после разкажи.


Благодаря ти много, синеочке Simple SmileHeart Eyes Дано да го приемат бързо!
Виж целия пост
# 8
И моята шушонка посещава тази ясла откакто навърши десет месеца . Сега е вече на година и три месеца и е много весело и контактно дете . Разболявала се е два пъти от конюктивит и вируса с висока Т , който тръшна доста от децата около края на юли .


A do kolko 4asa si ostavate decata tam, dali moje da si go vzimate po-kusno - sled 7 chasa naprimer?
Виж целия пост
# 9
Vadjira, мисля, че най - късно 19.00 , после остават да спят там, иначе аз малката засега я вземам в 16.00.
Виж целия пост
# 10
Моят син ходи там на ясла преди 2 години и бях много доволна, групите са малки (тъй като е седмична (нали за тази ясла говорим? ), не е нужно да носиш пижамка (те си имат техни) , но затова пък в началото ме накараха да купувам бельо - потничета и гащички (не можах да има схвана идеята защо ). Можеш да си вземеш детето не по-късно от 8 (после пускат СОТ) . Ако желаеш можеш да му вземаш храната за вечеря. А що се отнася до отношението - нямам забележки, много са мили и лелките и възпитателките. Шефката е разбрана жена. Оттам сина ми научи първите си песнички и за мое учудване след това от градината в която го преместих пък не научи кой-знае какво, та си правя извод, че са се занимавали добре с тях.
Т'ва от мен. успех
Виж целия пост
# 11
Здравейти мили мами,
Вашите деца в кои групи са? Моето юначе е в 3-та група, днес ни беше втори ден до обяд,като изключим темата за това, че плачеше като го взимах, се притесних и от факта, че не ги извеждат навън, че памперса му беше сложен на криво и се напишка по пътя, че са 17 деца, но всъщност сестрата днес не ми отговори /каза "ама те никога не са всички" Confused/, за това пък аз преброих шкафчетата!Освен това до сега не ме пуснаха да влезна вътре и да видя какво прави Sad, винаги има някое детенце, което надава рев като се отвори вратата се чуваше само плач!Ох, дано това да са само погрешни впечатления и всичко наистина да е толкова хубаво, колкото козват мамите по-долу Praynig

Директорката наистина е изключително внимателна и мила жена!Даже днес ме извика да ми каже, че няма деца, които да остават за т.н. седмична ясла и за това няма да работи през нощта, а всъщност това беше идеята ми като го записвах да го взимам по-късно и след като споделих на сестрата вчера....,реакцията на директорката беше мигновена направо!

Там има много деца на дипломати наистина /това вероятно я прави много елитна/, но те са в съвсем отделна стая/група! Освен това така прехвалената детска площадка /"единствената в София с дървени играчки"/ очевидно се ползва само от дипламатите след като не извеждат дцета на вън ТЪЙ КАТО БИЛИ МНОГО МАЛКИ   Shocked

Боже, наистина се надявам да имаме късмет и всичко това да е моя трактовка  Praynig
Виж целия пост
# 12
Ние тръгваме там от утре  ooooh!

Вчера ходих да им нося картона и документите, но не ме пуснаха да влезна да видя стаята, казаха че още не са решили в коя група ще е.

Като си тръгвах, видях че ги извеждат на терасата, не на двора.

Охх, хич не искам да идва утре  Sick

Виж целия пост
# 13
Моята шушона е в 4гр. Simple Smile

vadjra това са нормални неща не се притеснявай! И Дени плачеше първите два - три дни като я взимах, но после престана! А в момента тръгват много нови дечица в яслата и затова се чува плач от стаите, макар че аз не съм чувала от нашата група някой да плаче като ходя да взимам Дени! За памперса и на мен ми се е случвало един - два пъти да е сложен не както трябва, но това не ме е притеснявало.  Дечицата ги извеждат навън когато е сухо и топло. Когато е валяло дъжд са много кални площадките и затова и не ги извеждат а само на терасата си играят! Но аз съм ги виждала как си играят навън и през юни и юли когато ходеше Дени и сега септември месец когато беше хубаво времето, така че определено се възползват от дървените играчки не са само за децата на дипломатите!

Незнам защо са ти казали, че няма деца които да спят там като в нашата група има, или поне имаше преди наскоро не съм питала! newsm78

Аз специално съм много доволна от яслата! В нашата група лелите са много добрички и Деничка ходи с удоволствие и голямо желание на ясла!  Учат песнички и като й пея в къщи и тя припява и танцува! Laughing Sunglasses Изобщо от всичко съм доволна, досега нямам оплаквания! А болестите ги има във всяка ясла за съжеление!
Roo успех утре и да пишеш в коя група сте! Ще стискаме палци! fingerscrossed
Виж целия пост
# 14
Тръгнахме и ние.
И ние сме в 3та група. Сутринта се учудих, че не се чуваше никакъв плач от нито една стая. Влизаме в стаята и там пълна тишина, вече бях решила че няма никой, а те вътре седят дечицата и кусат нещо. Лелите седят около тях, много бяха смешни Simple Smile
Мойта маймуна обиколи навсякъде да провери какво има и ние с баща му се измъкнахме незабележимо.
Беше много безпроблемно, но не се залъгвам че утре също ще влезне така.

А това, че трябва да си нося буркан за вечерята направо ме уби Simple Smile
Баща му каза "еее супер спираш да готвиш бебешките манджи и започваш да готвиш само за мен"   Joy   Аз досега все му излизах с номера, че не мога да готвя по няколко яденета на ден.


vadjra, а твойто детенце как се казва. Моят е Виктор, но се оказа че има още един Виктор в група, с който дори фамилиите са ни еднакви  Grinning

Това от нас засега! За драмите ще докладвам утре  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия