Какъв фон дьо тен ползвате? - 4

  • 45 253
  • 368
Продължаваме да си говорим тук   bouquet

  


Тема 1
Тема 2
Тема 3
Виж целия пост
# 1
И аз благодаря за споделената информация за Nude. Нямам търпение да го пробвам  Flutter
Виж целия пост
# 2
А пудрата как се държи? Гери? От ревютата разбирам, че е много добра като финиш, върху фдт-а, а ако се ползва самостоятелно стои ли добре?
Виж целия пост
# 3
А пудрата как се държи? Гери? От ревютата разбирам, че е много добра като финиш, върху фдт-а, а ако се ползва самостоятелно стои ли добре?

Пудричката, да ви кажа доста е покривна,но двете добре си пасват.По принцип си има специална четка към удрата която се копува отделно,но и с обикновенни тампончета за пудра и др четка пак става  Peace пробвах и си се получи.А на мен мн ме изкефи първия път като я сложих на лицето и с четката нали и става едно хладно все едно се пръскаш с  вода,мн свежо усещане.
И пудрата е хидратиращша с 20% вода, което е уникално за пудра.
Виж целия пост
# 4
И аз благодаря за споделената информация за Nude. Нямам търпение да го пробвам  Flutter
А каква му е цената ?
Виж целия пост
# 5
ФДТ беше 83,ако не се лъжа
Виж целия пост
# 6
Аз също ще го пробвам тези нови продукти на Диор, след прекрасните отзиви.
Виж целия пост
# 7
В старата темичка някой питаше къде се продава базата на Кларан (тази от 15 мл.) - има я в Бюти зоната в ССЦ. Цената е 56 лв.
Виж целия пост
# 8
Гери, най-тъмния цвят на пудрата, #50 много ли е тъмен? В сайта на Сефора изглежда "нормално", на живо как е, има ли нещо общо с този цвят, който са показали:
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P231000&categoryId=C10472
Виж целия пост
# 9
Ами да кажа 50 е доста тъмна има и фдт,но още за България не са дошли в склада,даже днес говорихме със склада още не е влязла нова стока на Диор,но с всички неща не дойдоха нито пудрата нито фдт 50
Виж целия пост
# 10
Възбудихте любопитството ми с новите продукти на Диор. Надявам се другата седмица да имам възможността да тествам. Ще се отчета задължително.
Виж целия пост
# 11
Пък аз се надявам другата седмица да споделя мнение от носене на флуда NUDE  Wink

Пудрата NUDE наистина сякаш охлажда при нанасяне, много странно. Хем бях чела, ама ме учуди това усещане.
Не мога да си представя как една пудра може да съдържа вода, но в листовката пише, да се пази от изветряване, явно си съдържа.
Стои доста леко, няма силни блестящи частици, дълготрайна е. Утре смятам да я понося без ФДТ отдолу, да видя как е как ще се държи. Покрива леко като се носи самостоятелно, изравнява. Добре е за кожи без сериозни недостатъци
Виж целия пост
# 12
eta, ако трябва да стравниш този флуид с ФДТ Parure, кой е по-добър?
Виж целия пост
# 13
Аз след тестване на няколко фдт-ена се спрях на Дабъл Уеър-а на Есте Лаудер,но не лайт версията а ми обикновенната.
Много ми харесва,по добър фдт до сега не съм имала. Доволна съм Peace
Виж целия пост
# 14
eta, ако трябва да стравниш този флуид с ФДТ Parure, кой е по-добър?

Още не бих могла да направя сравнение, трябва малко да го понося  Peace

Пудрата е различна от Парюр като покривност и функция, като че ли. Утре ще мога да кажа повече.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия