мезимфорте против колики????????

  • 1 062
  • 16
здравейте момичета! някоя от вас давала ли е мезимфорте за коликите?
Виж целия пост
# 1
здравейте момичета! някоя от вас давала ли е мезимфорте за коликите?

Не,дори не съм и чувала  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
здравейте момичета! някоя от вас давала ли е мезимфорте за коликите?

Не знам дали не е вредно за толкова малко бебе. Пък и аз не съм чувала да има течен вариант. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Абсурд при малки деца  Naughty! Смени педиатъра!
Виж целия пост
# 4
не съм давала
Виж целия пост
# 5
На голямата ми дъщеря го бяха изписали, когато беше на  4мес. Беше взимала антибиотик и съответно имаше проблем с чревната флора и оттам я болеше коремчето. Наистина помогна, но знам, че се дава само в много тежки случаи.
Аз го давах за съвсем кратко време, после го спрях.
Виж целия пост
# 6
в никакъв случай, освен ако не е предписан от лекар както в случая на Алина Peace
Виж целия пост
# 7
Давала съм на голямата, но тогава Мезим фортето, което се продаваше, беше по-слабо от сегашното. Сега не знам, но тогава в Шейново също са давали на новородените(това го знам от шефката на Неонатологията, на която тогава звъняхме за консултация за даването на Мезим форте). Това са ензими и няма с какво да попречат. От тогавашното Мезим форте давах по 1/4 от хапчето, стрито и с малко течност, може до 3 пъти на ден преди ядене, аз давах само вечер, защото само тогава имаше колики. В по-късна възраст съм го давала за апетит. Давала съм го след консулт с няколко лекаря, според които няма проблем. Това беше единственото, което помогна за ужасните колики на Констанца.
Виж целия пост
# 8
да давала съм го за колики.Деиства!
Виж целия пост
# 9
За пръв път чувам да се дава на деца,ако даваш то поне задължително след консултация с лекар.
Виж целия пост
# 10
При толкова малко бебе е абсурд да даваш каквито и да било препарати без лекарско предписание.
Виж целия пост
# 11
Абсолютно нелогично и неправилно ми се вижда да даваш такова лекарство на бебе??????? Naughty
Пробвай с чайовете- по аптеките има някакви ефтини с анасон и др. билки вътре.
Виж целия пост
# 12
За пръв път чувам да се дава на деца,ако даваш то поне задължително след консултация с лекар.
И аз така...  Shocked
Виж целия пост
# 13
Нищо не бих дала на толкова малко бебе без лекарско предписание.
Виж целия пост
# 14
Не не съм давала.
А на теб кой ти го препоръча newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия