Клати ли се стола на който стоите

  • 6 656
  • 118
За работа става въпрос.Усещате ли вече кризата.Това изобщо в резултат на кризата ли е или е моментен спад.
Няма работа,няма клиенти,съответно и приходи.Седим четирима пред компютрите си и се чудим в кой сайт да се ровим.
В кой момент шефа ще реши да съкрати и разходите.Започвам да се притеснявам за работното си място.
Как е при вас?
Виж целия пост
# 1
При нас също е така и то не само
следствие на кризата, ми и от един
друг кофти фактор  Thinking
Никой не е застрахован вече и на
всеки стола се клати  Naughty
Виж целия пост
# 2
Мисля, че не ми се клати. А и да се заклати се надявам, че ще съм сред тези, успели да си намерят нова работа. Пу пу.
Виж целия пост
# 3
Клати ни се стола и то здраво.Няма клиенти,а на малкото желаещи да си закупят нещо им се отказва лизинг.
Е?
Виж целия пост
# 4
 Не усещам кризата на работното си място.Стола винаги може да се разклати, но никога не съм се притеснявала от това, че може да остана без работа.
Виж целия пост
# 5
При нас още не се усеща, но въпреки това се вземат мерки за "затягане на коланите".
При половинката вече се усеща, ще трябва да сменя работата. Така, че и семейно ще затягаме леко коланите.
Виж целия пост
# 6
за сега не, надявам се и за в бъдеще да е така. Praynig
Виж целия пост
# 7
Имам някакви усещания, не конкретно насочени към мен, но разни преструктурирания, пренасочвания, даване на кофти работа на хора, сякаш с идеята сами да се махнат...
Виж целия пост
# 8
Ми...не от кризата със сигурност.
По-скоро сама си го клатя.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Не ми се клати стола, а мозъка от постоянното говорене за криза.
Виж целия пост
# 10
Не ми се клати стола, а мозъка от постоянното говорене за криза.
Peace Peace

Виж целия пост
# 11
Ако си осъществя намерението да си изкарам докрай майчинството, най-вероятно сама ще си го разлюлея. Но така или иначе за мен това е единственият правилен избор, когато става въпрос за отглеждане на дете. После ще му мисля.
Виж целия пост
# 12
Преминавам на друг стол. Доколко ще е стабилен в известна степен зависи и от мен.
Виж целия пост
# 13
 Не. Юни горещо се надявам да седна върху друг стол. Стискам си палци.
Виж целия пост
# 14
Не усещам кризата на работното си място.Стола винаги може да се разклати, но никога не съм се притеснявала от това, че може да остана без работа.

Отнася се и за мен .
Имало е моменти, когато съм се притеснявала на база обстоятелства , че може да ме огрее и мен
кризата , но сегашния момент не е такъв.
Иначе криза има - и в Кауфланд дигнаха цените на някои неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия