Кърмене и даване на АМ по изключение

  • 531
  • 7
Кърмя успешно вече почти 6 месеца. Има вероятност обаче да се наложи понякога вечер да давам АМ. След много четене тук във форума съм се спряла на розов Хип. Въпросът ми е обаче дали да взема 1 или 2. Досега не съм давала друго освен кърма. Не сме се  захранили все още.
Виж целия пост
# 1
Щом не си давала досега адаптирано мляко започваш с единица.Мисля че до бре си се ориентирала към Розов хип,то е много сладко мляко,ще го хареса бебчето ти. Naughty
Виж целия пост
# 2
Защо ще даваш АМ newsm78 ако ти се налага да излезнеш по-добре се изтискай преди това! На мен така с бактото ми се е налагало и аз се изтисквах! Веднъж обаче ми се наложи да оставя бебо, а си бях забравила помпата! Тогава той беше на 40дена- нито захранен , нито нищо... Купих АМ и му дадох- нищо му нямаше Peace така че не се притеснявай, че не е захранен Hug
Виж целия пост
# 3
Аз също си мисля 4е щом ти се налага по изклю4ение е по добре да се изцедиш Peace
Виж целия пост
# 4
Ами няма как да се цедя. С цедене никога не мога да оставя необходимото количество. Трябва да почна да събирам предварително, а пък никога незнам кога ще ми се наложи.
Както и да е :въпросът ми беше не в това дали да се цедя или не, а какво мляко да купя 1.ца или 2-ка, защото в магазина ми казаха че след като сме на 6 мес., а на Хип 2-ката е от 4 мес, да взема нея, явно обаче не е точно така.
Виж целия пост
# 5
По-добре пусни темата в "хранене с адаптирано мляко"....
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти, май така ще направя, макар че може и да ни се размине адаптираното мляко Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти, май така ще направя, макар че може и да ни се размине адаптираното мляко Mr. Green

Ей това ако стане- най-добре Peace Wink
Успех! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия