Да ви се оплача:(

  • 809
  • 8
Момичета не ми признаха дипломата newsm45 Оправданието, е че България не е в ЕС и на завършили в страни, който не са членки на ЕС не им се признават дипломите. Какво ще правя сега ooooh!
Виж целия пост
# 1
Ох, мили4ката, знам какво ти е Cry и моите стоят преведени и подпе4атани ама....доколкото знам, трябва да държиш приравнителен изпит. Стига да искаш можеш се хванеш на хорото, но ще ти трябва време.
Виж целия пост
# 2
Сигурно 6те трибва да държи6 изпити,те 6те ти огледат академи4ната справка и сте ти кажат докаде може да я признаят.
В наи ло6ия слу4аи 6те са само някои изпити.
Не се от4аиваи   bouquet
Виж целия пост
# 3
Благодаря за успокоението Simple SmileЩе взема дипломата и ще отида на консултация да вида какво ще ме посъветват(у4ителката ми по немски ми препоръ4а този вариант). Сега ще пада  smile3529 А бебка newsm07мисля на ясла да я давам вече. Оф и с яслите незнам как стоят нещата, ще се побъркам smile3514
Виж целия пост
# 4
Кандидатствай в университета. Преz първия семестър отиваШ в Pruefungsamt и им покаzваШ каква диплома имаШ и какви иzпити си държала. При нас искат и конспектите с въпросите върху, които се е състоял съответният иzпит. В най добрия служчай Ще ти приzнаят целия Grundstudium и влиzаШ дирекШън в Hauptstudium. По лоШия вариант е да ти приzнаят само някои иzпити, а другите да си ги държиШ на обЩи начала. Много ми е мъчно, че не са ти приzнали цялата диплома. SadНо ако искаШ да я иzполzваШ zа неЩо това е варианта
Кофти е да се връЩа човек пак на ученическия чин, но и немците не си оставят магарето в калта #2gunfire
Виж целия пост
# 5
мойта диплома от бАН се признава,но на никой не пука. Просто като видят ,че съм от българия и режат наред.

Ето, затова ще ходя в колеж-не ми се учи,защото вече ми е писнало,но имам ли друг избор....или да бачкам в някой магазин Confused
Виж целия пост
# 6
Не знам как е за Германия,но за тук една приятелка наскоро се занимава с признаването на дипломата си и не и признаха магистьрската степен от БГ,но и я приравниха с тукашната бакалавьрска,което е сьщо добьр вариант.Тоест тя,ще започне да си тьрси работа като по ниско платен специалист,с по-ниска форма на образование,но все пак висше,ще учи до взимането на магистьрска степен и ще се пробва за намирането на по-добра работа в последствие.По-добре е така,с някаква диплома от БГ,отколкото да се започне сьвсем от началото,е ако човек е на 20 години,няма лошо Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ужас много гадно.Ами трябва да караш изпитите друг на4ин явно няма.Милата .....и аз имах то4но сьЩият проблем преди две години ,но тогава нямах вьзможност да карам изпитите а сега нямам време.Не се отказвай и смело напред
Виж целия пост
# 8
Момичета не ми признаха дипломата newsm45 Оправданието, е че България не е в ЕС и на завършили в страни, който не са членки на ЕС не им се признават дипломите. Какво ще правя сега ooooh!
О, много жалко. Препоръчаха ли ти какво да правиш? Може ли да иzкараш някакъв Aufbaustudium? Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия