Фитнес в "Люлин"

  • 44 321
  • 114
Момичета препоръчайте ми фитнес зала в Люлин.
Пък ако има и някоя мацка с която да си правим компания  Hug
Виж целия пост
# 1
Спортният център - Сиконко на метро станция Люлин  Heart Eyes много ми харесва
Виж целия пост
# 2
На мен пък ми е приятно в << Арес >> , за съжаление не мога да ти правя компания - мн съм несериозна, но пък има редовни посетителки.
Намира сее близо до Сиконкото, само че е от странта на Billa, но след като я подминеш и пресечеш на светофара. Преди него има сервиз и автомивка, след тях точно в дясно - сграда на 2 етажа цялата остъклена. На втория е предимно женската част. Не е скъпо, даже по едно време жените тренираха безплатно Simple Smile
  bouquet

Виж целия пост
# 3
В R5 също е много хубаво, чистичко е и има доста разнообразни уреди. взимат по 6 лв. на посещение Намира се по линията на 310 от ляво преди детската градина в люлин 7
Виж целия пост
# 4

Съпругът ми тренира в Сиконко,но аз не би отишла там.Никога не съм тренирала, а там ми се струва по "професионалисти" ходят.
А аз таман исках да пускам тема :има ли някъде в Люлин аеробика???????????
Трябва да има музика и някой да ми командва:едно-две-три, иначе и аз не съм сериозна Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Момичета благодаря ви,аз не че съм от най сериозните,но идва лято и трябва да се влиза в форма.
Даже съм си мислила и за тае-бо ако има някаде няма да е лошо.
Виж целия пост
# 6
имаше Адмирал- дамски фитнес навремето до 33-то, ама не знам остана от това...
Виж целия пост
# 7
имаше Адмирал- дамски фитнес навремето до 33-то, ама не знам остана от това...

Няма го вече, иначе ми беше супер близко.
Виж целия пост
# 8

Съпругът ми тренира в Сиконко,но аз не би отишла там.Никога не съм тренирала, а там ми се струва по "професионалисти" ходят.
А аз таман исках да пускам тема :има ли някъде в Люлин аеробика???????????
Трябва да има музика и някой да ми командва:едно-две-три, иначе и аз не съм сериозна Simple Smile
в арес има и аеробка, за тае бо не съм сигурна..
Виж целия пост
# 9
Momi4eta,a kak varvqt cenite za ednomese4na karta v fitnesite vav Liulin?6te sam blagodarna,ako mi dadete tazi informaciq  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Спортният център - Сиконко на метро станция Люлин  Heart Eyes много ми харесва


 Peace
Виж целия пост
# 11
А има ли тае-бо в Сиконко? В Арес мисля,че имаше понеделник и петък от 5и30,ама не съм сигурна.
Виж целия пост
# 12
В Сиконко има и салса - преди месец стартира група начинаещи. В къщичките зад "Медива" има аеробика, тае бо(за него не съм 100% сигурна), степ аеробика, народни танци, ако не се лъжа и каланетика... Аз също искам да ходя на някакъв спорт, но компанията ми е доста несериозна...Ходих на салсата, но съм ходила и преди, та сега чакам да понапреднат малко, за да не ми е скучно...
А за фитнес залите вече са ти казали - Сиконко, R5 и ако не се лъжа съм виждала фитнес и в една къщичка до 96то училище, но нямам представа как се казва.
Виж целия пост
# 13
В Сиконко има и салса - преди месец стартира група начинаещи. В къщичките зад "Медива" има аеробика, тае бо(за него не съм 100% сигурна), степ аеробика, народни танци, ако не се лъжа и каланетика... Аз също искам да ходя на някакъв спорт, но компанията ми е доста несериозна...Ходих на салсата, но съм ходила и преди, та сега чакам да понапреднат малко, за да не ми е скучно...
А за фитнес залите вече са ти казали - Сиконко, R5 и ако не се лъжа съм виждала фитнес и в една къщичка до 96то училище, но нямам представа как се казва.
Aз точно с/у него живея и там само мъже ходят (този дето е с/у 96 СОУ)... Там се събират луди маниаци  Laughing Направо ме е срам да влизам там ...
Виж целия пост
# 14
Арес, сиконко и R5. Това са местата на който си заслужава да се пробва, ако не да станете клиент. Всички останали са с по малко уреди и са главно за мъже
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия