За мамите на финалната права:)

  • 1 384
  • 24
Здравейте, повдигнах тази тема просто, за да пожелая на себе си и на всички мами, на които им предстои всеки момент Големия ден, здрави бебчета, леко раждане и бързо възстановяване. Аз самата вече съм в 37 г.с. и всеки ден си мисля пстоянно за големия момент. Терминът ми е на 12.03, но вече остана толкова малко..............
Виж целия пост
# 1
Преди една година и аз си мислих само за големия момент.И моят термин беше март Laughing
Сега вече си мисля за големия момент другия месец как малкият човек ще стане на 1 годинка Heart Eyes
Желая ти на теб и на всички очакващи бебчета най-леките раждания,най-бьрзите вьзстановявания и най-страхотните бебоци(а за всяка то ще е такова) Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 2
Ами пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и да се похвалиш Peace
Виж целия пост
# 3
И аз преди година мислех точно за този финал,но сега вече мисля за годинката другия месец.Пожелавам ти успех и не се притеснявай за нищо. newsm10
Виж целия пост
# 4
последните дни са най-тежки.Бавно минат.После ще видиш как неусетно минага 1г.,2г. и т.н.
Виж целия пост
# 5
Napravo me dokara do umilenie. Minalata godina po syshtoto vreme imah tvoite hubavi terzania. Edinstvenata razlika e, che ne mi beshe za pyrvi pyt. Da ste jivi i zdravi vsichki, na koito vi predstoi tozi unikalen moment i dano nikoi vkisnat lekar ili akusherka ne vi go pomrachat Peace

P.S.: izvinenie za latinitsata, vremenen poblem
Виж целия пост
# 6
и аз вече чакам големия момент и се надявам скоро да гушкам малкия мишок и на всички,които има предсои им желая леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 7
mpk1984 ,на теб и на всички които са на финалната права(дори и себе си ще включа)пожелавам леко и бързо раждане,и здрави бебоци.Дните наистина вече са по дълги и мъчителни,но си струва.Успех момичета
Виж целия пост
# 8
Миналата година по същото време, знаех, че момента е дошъл. Хубави спомени и още по-хубаво настояще. Леко раждане и успех, всяка една стотна от секундата си заслужава.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Разбирам ви, че се вълнувате, но темата не е ли за отчетните? Ако започнем и тук да се вълнуваме за рожденните дни, термините и т.н. форумът ще се превърне в пълна безсмислица.

п.п. ... и рай за точкотрупците.
Виж целия пост
# 10
Майчета,пожелавам Ви на всички леко и безпроблемно раждане.Най-голямото щастие са нашите деца Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
На всички мами на финалната права- леко аждане, да са ви живи и здрави бебоците
Виж целия пост
# 12
И аз като авторката съм на финала и си пожелавам,както и на всички мами в този етап от бремеността скорошно и безпроблемно раждане,здраво и хубаво бебече!!!
Виж целия пост
# 13
Успех ви желая мамчета! И да знаете, че раждането не е толова страшно, пригответе се с много положителни мисли и кураж! Желая на всички здрави, поспаливи и лакоми бебчета!
Виж целия пост
# 14
Успех ви желая мамчета! И да знаете, че раждането не е толова страшно, пригответе се с много положителни мисли и кураж! Желая на всички здрави, поспаливи и лакоми бебчета!

точно така Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия