Какво ви е мнението за магазини Ивис?

  • 1 461
  • 5
Видях в архива че е имало подобна тема и то само с лоши отзиви. Иска ми се да разбера защо толкова хора имат лошо впечатление от магазините. Аз лично съм им клиент и то редовен и до момента винаги съм била обслужвана добре от момичетата . Пазарувам най-често от магазина до сладкарница Неделя и момичетата винаги са ми обръщали достатъчно внимание и от каквото съм имала нужда за съвет или препоръка са били достатъчно компетентни.Незная защо има толкова негативни отзиви относно това че били следили клиентите -  ами то за това им плащат в крайна сметка и най вероятно е изискване на шефовете така че няма за какво да им се сърдим.Аз лично изказвам моето мнение  за магазините и то е , че съм супер доволна от обслужването и продуктите които се предлагат там за разлика от други и ще ми бъде интересно да разбера и вашите.
Виж целия пост
# 1
ако кажеш и каква роля играеш в магазина грешка няма да имаш Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Незная защо реши че играя роля в магазина ама няма нищо. newsm78 .Видях че някви си хорица са оплюли персонала и фирмата и ми стана чудно какво толкова са им сторили та да изговорят толкова негативи, аз също съм им клиент и си изказвам мнението просто.
Виж целия пост
# 3
защото и заглавието на темата завучи малко като рекламен шаблон,пусни и анкета сега Mr. Green
Виж целия пост
# 4
az protiv prodava4kite nqmam ni6to,upravitelite sa gadni ina4e obslujvaneto e mnogo dobro
Виж целия пост
# 5
Къде освен на Илиенци има магазин на Ивис. Аз преди време от там си купувах костюми и бях доволна, но нещо не ми се ходи чак до Илиенци, а и затварят рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия