случи се преди 2г и 5 мес.

  • 1 994
  • 4
преди 2г и 5 мес се случи най-ужасното.бременна в края на 9-тия месец-1 седмица преди термин моето ангелче спря да се движи, не го усещах.отидох при гинеколога си и бебенцето нямаше сърдечни тонове.така се наложи да постъпя в аг да раждам своето мъртво бебе.указа се че се е задушило от увита пъпна връв и истински възел на пъпната връв.кошмара беше пълен.сега след толкова време се питам трябва ли да раздавам някякви неща на задушница при положение че миличкото се роди мъртво.ако някой знае нека ми отговори.
сега имам син -Деян на 11 мес.слънцето на мама и тати радостта на живота ни, болката понамалява но никога няма да си отиде....желая на всички мами преживели загуба по скоро да намерят щастието и да гушнат своите бебчета!
Виж целия пост
# 1
Анитка,  включвам се малко късно. Аз мисля ,че както го чувстваш ти самата така трябва да постъпиш .Аз примерно ни спазвам толкова стриктно поверията.Най-често купувам млекца, плодови или кремчета и ги давам на дечица , но не тръгвам никога да раздавам за Бог да прости  по съседи .
Съжалявам много за загубата ти, винаги ще си спомняш със сълзи на очи за изгубеното бебче.
Бъди много щастлива със свойто слънчице Деян ! Бог да го закриля!
Виж целия пост
# 2
 Мила Анитка!

 И при мен се случи преди 2 години и 5 месеца... и аз имам дъщеричка на 11 месеца сега. Историиите ни си приличат донякъде. И мен ме боли- по по-различен начин от преди. Сега знам какво можех да имам, а някой ми го отне. Когато я виждам как протяга ръчички към мен, си спомням за едни други ръчички, които никога не можаха да прегърнат мама... Когато я гледам как се смее и си мисля за един друг смях, който никога не чух................. smile3518

 А за Задушницата- както го чувстваш. Аз не раздавам. По принцип родителите ми правят жито и раздават- за всички починали близки... Аз паля свещичка на ниско в църквата. Някой беше писал, че щом са се родили мъртви, те са ангели и не се палят свещи на ниско. Но аз така го чувствам и го правя. Няма гроб, на който да занеса цветенца.......
Виж целия пост
# 3
да мерси аз се успокоявам с това че късмета е бил на децата които имаме в момента- едва ли щях да имам толкова скоро още едно дете късмета бил на малкия Деян, той да е при нас!
Виж целия пост
# 4
Аз не раздавам и на църква не можах да отида. Запалих си свещички в къщи.  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия