Въпрос за мамите,които имат момченца

  • 4 261
  • 71
Синът ми е на1г.2м.
Все още се събличам и обличам пред него....мисля си,че е още малък за да се крия от него и въобще не зная................ да ли трябва да се крия? Thinking
Напоследък забелязвам,че ме гледа с голям интерес и реших да попитам тук какво е редно да правя newsm78
Дори понякога като ме види гола идва и ме прегръща и гушка бедрата с две ръчички.... всякаш иска да усети плътта ми..... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
аз не съм привърженик на криенето. така се насаждат изкуствено задръжки. синът ми е по-малък, но така или иначе за децата голотата е нещо съвсем нормално, те и своето тяло приемат съвсем нормално. по-нататък, може би когато е на 2-3 години и повече разбира какво му чета, ще четем книжки как се различават момиченцата и момченцата  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Имаме син и дъщеря,не се крием ,той знае кое какво е ,но все още не се впечатлява от голотата.Прави и разлика със сестра си,знае и защо е така.Може би след 1-2 поне аз ще се крия
Виж целия пост
# 3
И аз все още не се крия,та той до тоалетната не ме пуска да отида сама...мисля,че е рано още да се крием,предполагам,че след 2-3год. ще започнем да обясняваме разликите и да се крием!
Виж целия пост
# 4
Аз се къпя само, докато спи и съвсем гола не ме вижда. Но се преобличам пред него и не мисля скоро да започвам да се крия. Не проявява никакъв интерес.
Виж целия пост
# 5
О, не, рано ви е  за такива притеснения  Simple Smile След 6 годинки - тогава се осъзнават полово  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз от моя се опитвам да се крия, но до скоро не го правех.Не съм забелязвала някакъв интерес към голотата ми и за това не съм се притеснила, може би newsm78.
Виж целия пост
# 7
....Дори понякога като ме види гола идва и ме прегръща и гушка бедрата с две ръчички.... всякаш иска да усети плътта ми..... Rolling Eyes

Това ми прозвуча малко...как да кажа...  Thinking...извратено... Crazy
 Защо ти минават такива мисли през главата?
...питам само...
Виж целия пост
# 8
Чак пък да се крия е много силно казано.Ако случайно влезе в стаята докато съм гола,просто му казвам да излезе и той го прави.Не проявява някакъв особен интерес,още от малък не сме се крили с баща му и си мисля,че приема голотата за нещо естествено.Къпе се само с баща си.
Виж целия пост
# 9
....Дори понякога като ме види гола идва и ме прегръща и гушка бедрата с две ръчички.... всякаш иска да усети плътта ми..... Rolling Eyes

Това ми прозвуча малко...как да кажа...  Thinking...извратено... Crazy
 Защо ти минават такива мисли през главата?
...питам само...

Момент....нещо не сте ме разбрали Crossing Arms
Като се изразих " плътта ми  "......имах предвид да докосва кожата ми....не виждам нищо извратено в това......той обича да докосва пръстите на краката ни......гушка се и в тях.......
Виж целия пост
# 10
....Дори понякога като ме види гола идва и ме прегръща и гушка бедрата с две ръчички.... всякаш иска да усети плътта ми..... Rolling Eyes

Това ми прозвуча малко...как да кажа...  Thinking...извратено... Crazy
 Защо ти минават такива мисли през главата?
...питам само...

Момент....нещо не сте ме разбрали Crossing Arms
Като се изразих " плътта ми  "......имах предвид да докосва кожата ми....не виждам нищо извратено в това......той обича да докосва пръстите на краката ни......гушка се и в тях.......

Само като си гола ли?
Към татко си проявява ли такива гушкащи изблици?
...въпросът ти звучи като метафора на
"Бебето ми търси да ми захапе зърната.
Дали пък да не си ги крия, докато го кърмя?" Crazy

Не знам. Аз нямам момче. Имам две момичета
и никога не ми се е струвало странно като бяха бебета
да се гушнат в голите баджаци на баща си. Rolling Eyes
 
Виж целия пост
# 11
О, не, рано ви е  за такива притеснения  Simple Smile След 6 годинки - тогава се осъзнават полово  Peace
И аз така мисля и все още не се крия от големия ми син.
Виж целия пост
# 12
Големият ми син е на 9 и все още си ходя гола пред него.
Не смятам, че в голотата има нещо срамно и не искам да му насаждам срам.
Виж целия пост
# 13
Не се разхождам гола целенасочено, но се случва да ме види разсъблечена. Нито се крия, нито се притеснявам от това.
Нооо, в един момент ще започна да се съобразявам повече, детето само ще си подскаже кога. Твоето детенце е много, много малко, че да те занимават такива мисли.
Виж целия пост
# 14
Не се размотавам гола пред него.Е,след баня примерно не се и крия някъде кой знае къде за да не ме види,но гледам по-дискретно да действам Rolling Eyes.Много е любопитен,и честно казано смущавам се като ме зяпне и започне да пита и да иска и да пипа Crazy.Но той е почти на 3 години,като по-малък беше по-различно като че ли... Wink,не му правеше такова впечатление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия