Болки в 39 седмица

  • 7 969
  • 20
Мили мами много се притеснявам понеже сам в 39 седмица и от два дена получавам болки в корема.Въпроса ми е това нормално ли е понеже бебо вече ще се ражда или не!Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Къде, по точно, те боли? - корема е, много общо казано. Wink
Отиди на преглед, и сподели с лекаря си. Simple Smile

Леко раждане!  bouquet
Виж целия пост
# 2
приготви се за раждане.съвсем нормално е в 39 г.с. бебчо да иска да излиза.желая ти много леко и бързо раждане!!!
Виж целия пост
# 3
Според мен това са подготвителни контракции. Отиди на гинеколог . Леко и безпроблемно раждане   bouquet
Виж целия пост
# 4
стягай се,скоро ще е Crazy
Виж целия пост
# 5
Според мен това са подготвителни контракции. Отиди на гинеколог . Леко и безпроблемно раждане   bouquet
не са контракции,по скоро са като болки преди цикъл
Виж целия пост
# 6
Според мен това са подготвителни контракции. Отиди на гинеколог . Леко и безпроблемно раждане   bouquet
не са контракции,по скоро са като болки преди цикъл

 Тези болки, са сигнал, за предстоящо раждане - и все пак са контракции... Grinning
Виж целия пост
# 7
Ако нещо ти липсва от багажа за родилното,сега крайния срок да го сложиш Simple SmileИ според мен това са контракции.
Виж целия пост
# 8
Аз също съм в 39 седмица и имам болки като твоите, понякога са като предменструални, друг път силнии остри болки със стягане на корема направо ти спират дъха! Моят лекар каза, че са подготвителни контракции.......
Виж целия пост
# 9
В 39 г.с. такава болка, каквато ти описваш може да е точно предвестник на започващото раждане.
Виж целия пост
# 10
и стискаме палци всичко да е наред.На финала здраво сладко бебче Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 11
Според мен това са подготвителни контракции. Отиди на гинеколог . Леко и безпроблемно раждане  bouquet
не са контракции,по скоро са като болки преди цикъл
Не искам да те разочаровам, но според мен тези болки са контракции Laughing. Отиди да те погледнат за всеки случай, но бъди готова да ти донесат багажа, ако се наложи да поостанеш малко Laughing например за да родиш. Не се шашкай и леко раждане ти пожелавам Hug.
Виж целия пост
# 12

не са контракции,по скоро са като болки преди цикъл

Ами точно де -контракциите болят с таква болка-менструална.
Виж целия пост
# 13
Всички са ти отговорили,а аз ти пожелавам леко и безпроблемно раждане  bouquetДа се похвалиш после
Виж целия пост
# 14
така се започва и се свършва с бебе Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия