Как да почистя петно от секция?

  • 3 416
  • 10
Така- въпроса ми е как да почистя бяло петно направено от мокра кърпичка престояла дълго време под една играчка на дъщеря ми и съответно образувала петно. Секцията е матирана, тъмнокафява. Пробвах с мебелочистител, но не стана.
Виж целия пост
# 1
А от какъв материал е секцията?
Виж целия пост
# 2
Ами не е от масив, от плоскости е. Комунистическо производство. Grinning
Виж целия пост
# 3
Хм, май ще трябва да пребоядисаш цялата плоскост. Или да залепиш някакъв ефектен стикер върху петното и още на няколко места, за да стои като нарочна декорация, а не като замазване на мацаница.
Виж целия пост
# 4
Аз имах подобно петно на тоалетката. Махна след няколко по-сериозни минавания с Медикс крем за почистване и полиране на мебели с пчелен восък. Пробвай и чак тогава прави радикални неща.
Виж целия пост
# 5
Така- въпроса ми е как да почистя бяло петно направено от мокра кърпичка престояла дълго време под една играчка на дъщеря ми и съответно образувала петно. Секцията е матирана, тъмнокафява. Пробвах с мебелочистител, но не стана.
Върху бялото петно сложи обилно от мебелочистителя,да стои така няколко дена.Ако попие,слагай отново.Аз така се справих успешно с едно петно от мокра ваза въхру моята секция.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за съветите!  bouquet Ще пробвам с мебелочистител, защото не посмях да го третирам.
Виж целия пост
# 7
Ако не изчезва с мебелочистител опитай да намажеш с малко байц щом е тъмна секцията.
Виж целия пост
# 8
С мебелочистител трябва да стане. Ако не, тогава с боя. Peace
Виж целия пост
# 9
Откакто писах в последния си пост, няколко пъти го мажа с "Медикс". Сега съм нанесла поредната доза. Избледня, но не зная дали ще изчезне. Ще пиша да дам отчет като приключа. Дано успея.
Виж целия пост
# 10

къде се продава?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия