pazaruvane,bebeshki magazini i okazioni varna

  • 1 410
  • 5
zdraveite,az sam ot varna i iskam da ostavq i da zakupq ne6to ot okazion mojete li da mi kajete ima li takiva i kade se namirat
Виж целия пост
# 1
Здравей!
Оказион Саша,намира се в уличката зад съда/на сп.Тракия/
едно оказионче има и под сп.Патриарха,в блока отдолу
аз лично моята количка я продадох в един оказион до колхозния пазар,до гаражите в едната пресечка,не се сещам за името му и как се казва улицата.Там ми предложиха най добра цена и я продадоха за две седмици.Дано съм ти помогнала Peace
Виж целия пост
# 2
Има един в пресечката зад Районния съд,мисля че Ангел Кънчев се казва, и един до Колохозния,на ул.Жолио Кюри. А още по-добре виж тук http://www.prodavalnik.com/ppc/index.php
А,изпревариха ме Grinning
Виж целия пост
# 3
Здравей!
Оказион Саша,намира се в уличката зад съда/на сп.Тракия/
едно оказионче има и под сп.Патриарха,в блока отдолу
аз лично моята количка я продадох в един оказион до колхозния пазар,до гаражите в едната пресечка,не се сещам за името му и как се казва улицата.Там ми предложиха най добра цена и я продадоха за две седмици.Дано съм ти помогнала Peace

a tozi na kolhozniq pazar koito e dali nemojete da me orientirate s nqkoi dr magazin okolo nego ?
Виж целия пост
# 4
До гаражите,където има магазин на  Цезар и Клеопатра/бельо/,че в пресечката до магазина
Виж целия пост
# 5
mersi  Wink namerih go ve4e magazina ima hubavki ne6ta tam daje mi dadoha vizitka sas saita ako iskate eto vi sait4eto da razgledate i vie za tozi deto se namra na kolhozniq stava na vapros www.mishko.net.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия