Вредна ли е честата употреба на автобронзанти ?

  • 6 272
  • 25
Момичета, от всичко което прочетох за солариума - категорично съм решила да прекратя посещенията в соларното студио. Преди време си купих автобронзант и го ползвам един път в седмицата - искам да разбера какво мислите - вреден ли е автобронзанта за кожата и в каква степен ?
 Преди да го нанеса си ексфолирам перфектно тялото, а след нанасянето му - хидратирам с лосион за тяло. Все си мисля, че е по-безвреден начин за придобиване на тен, но предпочитам да чуя повече мнения по въпроса. А без тен просто не мога да се възприема - никак не се харесвам Crossing Arms  bouquet
Виж целия пост
# 1
Чела съм някъде, че не е хубава честата употреба защото не оставяла кожата да диша и от сорта. Незнам колко е вярно като цяло ...  newsm78
Виж целия пост
# 2
Не съм чувала да е вредно. Аз много често ползвам лятата, единственият отрицателен ефект е, че ми цапа много белите дрешки и ми изсушава кожата. Ако някой сподели това как да се избегне...
Виж целия пост
# 3
Не съм чувала да е вредно. Аз много често ползвам лятата, единственият отрицателен ефект е, че ми цапа много белите дрешки и ми изсушава кожата. Ако някой сподели това как да се избегне...
Това цапане може да се избегне с хубав автобронзант, който не оставя следи и не цапа. А относно изсушаването на кожата - задължително хидратирай кожата след попиване на автобронзанта. Някой знае ли къде в бг може да се намери автобронзант на Сен Тропе newsm78 Hug
Виж целия пост
# 4
В един руски форум  прочетох, че много хвалят автобронзантите на St. Tropez, Darphin и особено този за лице и тяло на Sisley - ако някой е ползвал някой от тези продукти може да сподели впечатления  Hug
само се чудя дали изобщо ги продават в Бг ooooh!
Виж целия пост
# 5
това е автобронзанта на Darphin, даже сега е намален-някой има ли отзиви за него http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40760#DETAIL
Виж целия пост
# 6
Eдинствената евентуална вреда от автобронзантите е изсушаването на кожата.
От изброените съм ползвала St. Tropez, една от най-добрите марки автобронзанти на пазара са.
Виж целия пост
# 7
EMPRЕSS,а от къде си го купи?А цапа ли дрехи? newsm78
Виж целия пост
# 8
Дрехи цапа, понеже всички продукти на линията са с цвят. Ако искаш да не цапа, потърси безцветен автобронзант.
Иначе си го купувам онлайн, има го навсякъде из нета Peace
Виж целия пост
# 9
EMPRESS,можеш ли да отговориш кои марки имат безцветен бронзант за да знаем къде да търсим,моля те.
Виж целия пост
# 10
Личният ми фаворит
Neutrogena
Chanel
Clarins
Peter Thomas Roth
Повечето продукти оттук
AquaTan
Au courant ( и някои от другите и продукти също)
Dr. Denese

Има и други, предполагам, но тези са добри. Всичките(май без Шанела) могат да се намерят в Интернет. Peace
Виж целия пост
# 11
Благодаря ти!Засега се спрях на Neutrogena.Мисля,че съм ползвала този на Chanel,но може и да греша,беше преди повече от 2години и никак не съм доволна-лицето ми стана оранжево ooooh!
Виж целия пост
# 12
                     Пробвали ли сте това:
                http://www.bgspraytan.com/index.html
Виж целия пост
# 13
                     Пробвали ли сте това:
                http://www.bgspraytan.com/index.html
Всички абитуриентки,които съм виждала са били с така придобит тен.Но виждам,че е нова практика с това ходене по домовете
Виж целия пост
# 14
                Това било нещо ново-не е кабина
Според рекламата изглежда естествено,не става на петна и се отмива постепенно   Thinking
 
    Има ли дами,който са го изпитали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия