Проблем в изплащането на обезщетенията след 135 ден

  • 607
  • 4
На 02,01,2009г. ми изтече последния-135 ден от платеното майчинство/под формата на болнични листове/.Всички декларации са попълнени и предадени където трябва. Възможно ли е преводът да се бави вече почти 2 месеца, защото сме влезли в нова бюджетна година...или пък защото се преминава от болничен лист към друга форма на плащане на обезщетенията...?

Благодаря предварително!



ПП: Извинявам се, ако има вече такава тема, но за пръв път съм в сайта и засега ми е доста необятен.  Embarassed
Ако някой знае къде има коментари за моя проблем, моля да ми пусне линк.
Виж целия пост
# 1
не ти се бави 2м.,но може от фирмата да са ти забавили здравните осигуровки.Провери там как стоят нещата
Виж целия пост
# 2
Зависи кога документите са занесени в НОИ. Носят се до 2 дни след изплащане на заплатите, при теб заплатите за януари. НОИ трябва да преведат обезщетението в срок от 15 работни дни. Провери на коя дата са занесени документите в НОИ.
Виж целия пост
# 3
а те вероятно ще ги занесат в края на 02м.
Виж целия пост
# 4
Благодаря! Два дни правя телефонни справки с институцията ooooh!, но все се оказва че софтуерът им е много натоварен,следователно бавен и блокира и не могат да ми дадат информацията. От малък град съм и трябва да пътувам до областния ако искам да получа личен код за достъп и да си проверявам сама...Оказа се че работодателят ми е постигнал по-голям успех от мен..и най-сетне се добрах до нещо по моя въпрос...сега чакам краен срок 06,03,-дано не си остана с чакането Simple Smile. Синът ми също се казва Деян и е на 4,5мес. Приятно ни е
Силвия и Деян
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия