Как и с кого обичате да правите "шопинг"?

  • 3 815
  • 80
Любопитно ми е да разбера как и с кого го правите? Естествено за шопинга става въпрос  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
ИЛИ САМА,ИЛИ С МНОГО БЛИЗКА ПРИЯТЕЛКА,ЗАЩОТО ЗНАМ ,ЧЕ НЯМА ДА МЕ ПОДВЕДЕ В ПРЕЦЕНКАТА СИ.СЪЩО И СЪС СВЕКЪРВАТА, PeaceМНОГО СИ ПАСВАМЕ НА ТАЯ ТЕМА,има много точно виждане за нещата.
Виж целия пост
# 2
или сама или с майка ми или със приятеля ми  Wink Wink
Виж целия пост
# 3
Ако трябва да си купувам нещо конкретно - сама! Naughty
Ако ли не, мога да се мотая по магазините с всеки, случва се да си купя някакви неща.

Но когато ми трябва нещо, не обичам да обикалям с други хора, защото никога не мога да вляза във всички магазини, в които искам, другите пък искат да ходят в магазини, в които аз нищо не си харесвам и накрая не си купувам нищо, а сме обикаляли 3-4-5 часа..
Понякога ме е яд, че няма кой да ме види в дадена дреха и да ми каже дали ми отива, като не мога да преценя, но...
Виж целия пост
# 4
предимно сама....
мъжо се изнервя когато е с мен....
на дъ6теря ми  пък не и е много интересно.....
с приятелките имаме разли4ни вкусове, така 4е  всяка дърпа към магазините , които я интересуват....
По4ти никога не пробвам  дрехи...., правя го в къ6ти и ако не ми хареса как ми стоят ги връ6там....
 а за козметиката..., там никой не може да ме изтърпи  hahaha
Виж целия пост
# 5
Когато бях по-млада обичах да излизам с приятелка, но сега категорично предпочитам да си пазарувам сама.
Виж целия пост
# 6
Първо със сестра ми , ако тя е заета с  приятелка...е в краен случай и сама ( особено когато  съм твърдо решена да си купя нещо ) Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Със сестра ми,защото тя има набито око за по-интересни и по-готини дрешки и се забавляваме мнооого.Или с приятелка  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 8
САМА!  Laughing
Виж целия пост
# 9
 Сама, иначе се разсейвам.
Виж целия пост
# 10
С приятелка.
Виж целия пост
# 11
Сама. Така нищо не ме разсейва и никой не ми потропва нервно на вратата на магазина.
Виж целия пост
# 12
Със сестра ми най- обичам. Ако тя е заета, обикновено ходя сама или с мъжът ми.
Виж целия пост
# 13
Или сама ,или с приятелки ,но в никакъв случай с мъжа ми. smile3521
Виж целия пост
# 14
Много обичах да обикалям магазините с бившия си приятел.
 Rolling Eyes
Това е нещо, което ми липсва сега и обикалям сама. Доста ненужни неща си накупих от тогава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия