Гласуване в категория рамка:

  • 1 461
  • 29

Анкета

Изберете максимум 5 рамки:

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 01 мар 2009, 19:13
* Може да изберете максимум 5 опции.

Понеже аз лично нямам право да премахвам рамките само тук ще посоча какво бе условието и кои според мен  го нарушават с нещо  :

НАПРАВЕТЕ РАМКА ИЛИ КОЛАЖ С ЕДИН ОТ ТЕЗИ ДВА КИТА

28- има русалка във водата
27- облаците мисля, че ги няма в този кит
24-металните елементи
5-фона
4-лебед

Ами това, гласувайте както решите и ме поправете ако греша с нещо. Ако съм пропуснала нещо , което вие забелязвате, не се колебайте да го напишете Peace
Успех на всички!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

Виж целия пост
# 1
7, 15, 21, 24, 26  Peace
Виж целия пост
# 2
 Гласувам за 3, 6, 13, 19, 24  Peace
Не мисля,че съм компетентна да ги обсъждам,просто най-много ми харесаха. Успех! Всички са красиви по своему.
Виж целия пост
# 3
6, 15, 16, 25, 26
При всички тези ми харесва как са оползотворили кита на Ани.
Не мога да коментирам всички 28 предложения...прекалено много са, пък и идеите се припокриват (което е нормално в такава задача) Simple Smile
Защо толкова плахо се е използвала картинката на момичето с кончето? Тя е прекрасна Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Най-много ми харесват 3, 15, 24, 25, 26
Виж целия пост
# 5
4, 6 и 26. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Гласувах, но много трудно избрах. В случая си мисля, че избраните кит-ове бяха стилово много различни и не знам до каква степен могат да се конкурират рамките от всеки един от тях. Определено рамките с кита на Ани са по-впечатяващи, а и самите работни снимки са по-подходящи за него. Както и да е, има много добри резултати и с двата.
Виж целия пост
# 7
14,15,26 - според мен
Виж целия пост
# 8
Гласоподадох и тук, но по това време на нощта не ме търсете за коментари. Утрото било по-мъдро казват... Flutter
Виж целия пост
# 9
На Ани кита е много хубав и наистина си пасва повече с предложените рисунки.
Гласувах за четири, петата рамка видях, че не отговаряла на условието.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Ето как от еднакви снимки могат да се получат различни неща.Вярно,че китовете се различават много , но точно това беше целта.
Наистина снимките подхождат повече на втория кит,но само на пръв поглед.Има чудесни изпълнения и без снимка.
Харесват ми много следните рамки:3,11,15,17,21,24,25,27
При№6 без къщичките и мелницата на преден фон щеше да е многооо по добре
при 26-момиченцето би стояло по добре ако е центрирано.Така много натежава в дясто композицията
Виж целия пост
# 11
3, 15, 21 и 24 - за тях гласувам
Виж целия пост
# 12
3,6,15,24,26  Peace
Виж целия пост
# 13
Харесах си двечки 13 и 22  Grinning
Виж целия пост
# 14
И аз гласувах  Peace.Има много красиви рамки  Heart Eyes.
Аз съм една от неразбралите,че не трябвало да се смесват скраповете  Rolling Eyes.Грешката ми дойде от там,че не съм видяла,че има фонове към първия скрап.Изтеглила съм само елементите.В другия имаше фонове,и аз си помислих,че може да се смесват,понеже в първия няма,и така.Извинявам се на всички,че видях късно и не успях да махна рамката си!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия