БИО меню "Спокоен сън" на ХИП

  • 859
  • 14
Някой давал ли е БИО меню "Спокоен сън" моркови, сладка царевица   и нежни зелечуци с ориз. Днес купих и видях че пише на бурканчето че е първата млечна каша в бурканче, която не е сладка. Значи ли това че трябва да я давам вечер вместо другата каша или мога да я давам и вместо зеенчуково пюре наобяд?
Виж целия пост
# 1
не бих я дала вместо зеленЧуковото пюре наобяд,заштото това е млеЧно зеленЧукова каша ,която се дава веЧер за по добро засиштане от серията на HIPP
млеЧни каши за лека нош.Но и на обяд да е дадеш не виждам проблем
Виж целия пост
# 2
на нас обяда ни се пада в 15,00часа, а вечерята с каша в 18,30часа
Виж целия пост
# 3
няма проблем кога ште я дадеш,предполагам след веЧерята пиете и АМ
Аз тези каши понякога ги давам и за закуска ,но не тази със зеленЧусите ,а другите сладките видове с ванилия,мляко с ориз и ванилия
Имам я тази за която питаш  и съм решила тези дни да я дам за веЧеря и след 2-3Часа  АМ.На моята каша пише ,Че е за след 8м
Виж целия пост
# 4
Да след вечерята пиеме и АМ в 22,00часа, моята каша е за след 4м., но мисля да пробвам да я дам първо на обяд.
Виж целия пост
# 5
Защо да не можеш и на обяд? Според мен, обаче това е каша заместител на млякото вечер. Аз вечер давам от сладките каши за лека нощ на Хип, но съм давала и такава каша също.
Виж целия пост
# 6
АЗ купих пробно, дадох за следобедно хранене, но е доста странна на вкус. Нито детето я хареса, нито повторих оита.
Виж целия пост
# 7
Някой давал ли е БИО меню "Спокоен сън" моркови, сладка царевица   и нежни зелечуци с ориз. Днес купих и видях че пише на бурканчето че е първата млечна каша в бурканче, която не е сладка. Значи ли това че трябва да я давам вечер вместо другата каша или мога да я давам и вместо зеенчуково пюре наобяд?

Купих веднъж от това пюренце.Синът ми ,който иначе много харесва продуктите на Хипп отказа категорично да го яде.
Тъй като пише ,че замества вечерното  млечно хранене ,струва ми се че не е много подходящо да се дава на за обяд.
Виж целия пост
# 8
Давала съм ,но дъщеря ми не беше впечатлена. Даже малко насила стана накрая.
Виж целия пост
# 9
Давала съм ,но дъщеря ми не беше впечатлена. Даже малко насила стана накрая.


И ние така.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
И аз го давах 2 пъти-по половин бурканче смесено с вечерното мляко.Изяде го, но не мен не ми хареса и не мисля пак да го купувам.
Виж целия пост
# 11
не бих я дала вместо зеленЧуковото пюре наобяд,заштото това е млеЧно зеленЧукова каша ,която се дава веЧер за по добро засиштане от серията на HIPP
млеЧни каши за лека нош.Но и на обяд да е дадеш не виждам проблем

Извинявай за офф топика Heart Eyes
Защо всяко Ч го пишеш с голяма буква? newsm78
Виж целия пост
# 12
Аз давах "спокоен сън" сладка царевица с моркови за обяд, без проблем си я хапна /между другото и на мен ми хареса/, съдържа и някакви ядки. Но другата млечна каша -нежни градински зеленчуци пак от серията "спокоен сън" съдържа глутен и пише че е от 8 месец. Все още не съм я пробвала.
Виж целия пост
# 13
Кашите не са никак лоши. Давах ги за обяд. Добра алтернатива на зеленчуковото пюре. Peace
Виж целия пост
# 14
не бих я дала вместо зеленЧуковото пюре наобяд,заштото това е млеЧно зеленЧукова каша ,която се дава веЧер за по добро засиштане от серията на HIPP
млеЧни каши за лека нош.Но и на обяд да е дадеш не виждам проблем

Извинявай за офф топика Heart Eyes
Защо всяко Ч го пишеш с голяма буква? newsm78
заштото не намирам малката буква
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия