Изяде част от памперса .....

  • 3 243
  • 16
Да звъня ли на педито?
Видях я чак, когато го беше разнищила, нещо като памук се е получило и преглъщаше, не мисля, че е много погълнатото .....
Виж целия пост
# 1
Обади се!
Дано нищо й няма  Praynig
Виж целия пост
# 2
Бисер редовно го разнищва, но до ядене не се е стигало още. Кажи какво стана.
Виж целия пост
# 3
Казаха, че не било страшно, а и тя е глътнала най-вероятно само една "щипка", другото успях да й го извадя от устата  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Ние пък днеска за една бройка да се "захраним" със салфетки...мдам..хем я държах,докато го бърша,и я награби като гладник кюфте Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Дано да няма проблеми Praynig
Виж целия пост
# 6
Дано да е погълнала съвсем малко, за да не стане проблем изакването (нали се подува гела вътре в памперса!).
Не че може да се сравни - като информация го давам само - преди известно време нашия кучО беше изял цял памперс (с акитата вътре  Sick Sick Sick) и после цяла седмица скимтеше, докато ходеше по голяма нужда, наложи се да му "помагам" с дърпане  Sick (на хартиената част) и масажиране на коремчето. Много неприятно беше!
Виж целия пост
# 7
дано наистина нищо няма Praynig
куклата е решила да ги изкарва пакетирани вече Wink
Виж целия пост
# 8
Росито редовно яде салфетки, понякога след това успявам да различа хартиеното топче в акото й  Mr. Green

Вярно памперса е по-различен от салфетката , но пък е изяла съвсем малко... дано да няма проблем т.е. сигурно няма да има проблем.
Виж целия пост
# 9
Дано да е погълнала съвсем малко, за да не стане проблем изакването (нали се подува гела вътре в памперса!).........

Не, не, слава Богу не е стигала до гела  Praynig Само тази външната хартената час, с пръстчета я беше разтеглила, така външната част на пампата приличаше на памук и от него беше яла  Confused Вече се поуспокоих  Laughing  Praynig
Виж целия пост
# 10
Радвам се!!!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Дано да е погълнала съвсем малко, за да не стане проблем изакването (нали се подува гела вътре в памперса!).
Не че може да се сравни - като информация го давам само - преди известно време нашия кучО беше изял цял памперс (с акитата вътре  Sick Sick Sick) и после цяла седмица скимтеше, докато ходеше по голяма нужда, наложи се да му "помагам" с дърпане  Sick (на хартиената част) и масажиране на коремчето. Много неприятно беше!

Чоки, ти ме уби направо!  Laughing Горкото животинче де, ама направо се сгънах от смях!  Joy
Виж целия пост
# 12
Не се притеснявай толкова , все пак това е целулоза . Няма страшно . Виж найлона вече е лоша работа .
Виж целия пост
# 13
И аз знам, че погълнат найлон си е опасно, но ако е хапнала от хартиената част , няма от какво да се притесняваш. Ама как ги правят дечурлигата тез неща?!?  Shocked Как не им е гадно...
Пожелавам ви всичко да е наред и да няма проблеми със стомахчето
поздрави
Виж целия пост
# 14
 smile3521 Не се притеснявай! Най-много да повърне малко или да напълни 1 памперс в повече. Ми то било гладно детето! smile3521 Моя редовно си хапваше каквото му попадне, но то човек не може все в бебето да гледа, а те са толкова бързи и изобретателни.... newsm62
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия