Кои от вас живеят в собствен дом?

  • 17 932
  • 365
Интересно ми е.Ние например живеем с моите родители в тристаен.Имаме две деца  Crazy
За собствен дом не може и да мечтаем на този етап.  Crossing Arms
При вас какво е положението?
Виж целия пост
# 1
В собствено, купено от нас.
Виж целия пост
# 2
Моят отговор го няма. Жевеем в жилище на родители, но без тях.
Виж целия пост
# 3
И моят отговор е различен: живеем в собствено жилище, но купено с парите на моите родители  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Може да добавиш и: "В собствено, но още го изплащаме на банката". Peace
Виж целия пост
# 5
Живеем в собствено жилище Peace
Виж целия пост
# 6
Моят отговор го няма. Жевеем в жилище на родители, но без тях.
И моят отговор е различен: живеем в собствено жилище, но купено с парите на моите родители  Mr. Green
Ама пак сте си самостоятелни,нали?
Виж целия пост
# 7
Живеем в собствено жилище.
Виж целия пост
# 8
Хелта   bouquet
Мислех да пусна такава анкета, но във връзка с тези, които се кълнат, че никога няма да теглят кредит за жилище. Интересно ми беше те в какво жилище живеят. По темата имам три собствени апартамента, придобити със собствени средства, като само за единия имам малък ипотечен кредит.
Виж целия пост
# 9
Ние ще живеем в собствено жилище построено от половинката а обзаведено и от двама ни. Но докато стане живеем при баба ми.
Виж целия пост
# 10
mama_nat ,моят мъж също е против тегленето на кредити.Ама и да искаме,не можем да си го позволим
Виж целия пост
# 11
Това не те спира да мечтаеш нали  Hug Сигурна съм, че един ден ще имаш собствено жилище. За протокола - 8 години съм била по квартири и знам какво е да нямаш дом, но не спирах да мечтая. Горния ми пост по-скоро визираше тези, които нямат жилищен проблем, не са придобили жилището със собствени средства и отричат придобиването на жилище чрез кредит.
Виж целия пост
# 12
В собствено жилище,но подарък от моите родители.Но ако нямах бих рискувала да имам собствено с ипотечен кредит.
Виж целия пост
# 13
Това не те спира да мечтаеш нали 
То това ми остана - мечтите ... И надеждата,че някой ден,може би...
Виж целия пост
# 14
Наше собствено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия