Как въведохте глутена?

  • 1 389
  • 8
Здравейте мами,
моля, да ми кажете как се въвежда глутена. Бебко ще стане на 6 месеца и мисля, че трябва да съм подготвена. Ядем зеленчукови, плодови пюрета и каши. Как се въвежда глутена, как се захранва с него?- като с пюретата ли? Моля за вашите компетентни отговори.
Виж целия пост
# 1
Аз лично въведох глутен с готовите пълнозърнести каши на  Бебивита в бурканче.
Дадох цяло бурканче още първия път.
Поне месец е хубаво да се дава всеки ден. Peace
Виж целия пост
# 2
Аз въведох глутена на 7месе4на възраст,направо с попарата,защото неискаше да яде пюрета.
Виж целия пост
# 3
Без да разбера - бяхме на едно бебшко парти и една мама мочна да храи бебето си, при което нашият младеж се примъкна и почна да си "проси" и той храна. И тъй като сме много трудни на тема ядене - казах на майката да му дава, ако иска. И така похапнахме си 7 зърнена каша, в която се установи в последствие, че има глутен! Laughing
Виж целия пост
# 4
С каша овес на Хип. Даваш постепенно - първо няколко лъжички и увеличаваш дозата всеки ден.
Виж целия пост
# 5
Глутенът го въведох преди няколко дни с пшенична каша на Слънчо  Peace
Виж целия пост
# 6
И аз го въведох с каша Слънчо, овесена май беше, на 6-месечна възраст-  няколко лъжички първия ден, дохраних с безглутенова,и след това увеличавах дозата 2-3 дена; после си изяде пълна доза
Виж целия пост
# 7
Със зеленчуковото пюре на Ганчев:зеленчуци с овесени ядки.
Виж целия пост
# 8
Аз го въведох с пюре на хип на 7 месеца. Въведох го като всека нова храна - с по няколко лъжички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия