Клуб "Парфюмен ценител"-4

  • 22 765
  • 351
1.   В клуба важат общовалидните правила за форума. Това е уважение към хората, които са го създали и ни дават възможност да общуваме. Да се придържаме към тях!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0
2.   Да бъдем толерантни едни към други.
Цитат
Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, ще бъдат предупреждавани.
3.   Моля, без обидни твърдения, в това число и към определени аромати, защото не сме достатъчно квалифицирани, за да го правим. Не можем да се мерим с „носовете” в парфюмерията, така че - да си знаем мястото. Да се отнасяме с уважение и да подбираме термините с които се изразяваме!
4.   Моля, да помним, че сме тук, за да се забавляваме и да се учим една от друга, а не да се „надиграваме”!
5.   Моля, дискусиите да се водят интелигентно и обосновано, както се полага между хора, споделящи една и съща красива страст.

Старата тема


Виж целия пост
# 1
 Stop Пу първа.
Виж целия пост
# 2
Обичам тази тема  Hug
Виж целия пост
# 3
Пу на първа страница  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Да си кажа за Кели Калеш и Тер д`Ерме. Реших някак, че много подходящо ще се съчетае елегантността на Кели с мъжкото присъствие на Тер. Ще се допълват някак, което ми дава повод да пробваме с ММ да ги носим едновременно.
Ета, с О де Мервей не знам, имам съпротиви нещо към това съчетание, ще се сливат като че ли, няма да се допълват. Така си мисля, и тази комбинация трябва да изпробвам.

До Черната орхидея бих сложила Encre noire na Lalique

     
Виж целия пост
# 5
Случайно някой да има впечатления от Fleur De Rocaille  на Caron?


http://www.fragrancex.com/products/_lid_F-am-pid_406W-am-cid_Per … me__products.html
Виж целия пост
# 6
Ооо, да, Орхидеята до мъжкия Лалик е суупер!  Peace

А по повод на Тер - не че не си подхождат, ами Кели остава малко, как да кажа, на втора линия. Не са равностойни. Той е супер мъжкар, омайник и чаровник, а тя много красиво нежно, чисто и свенливо девойче. На пръв поглед - красива двойка, но веднага бие на очи кой е силният в нея  Grinning Нещо като обратното на Орхидеята и мъжкият Том Форд.

Сега трябва да купувам Лалик на милото, освен планувания Тер, тъй излиза.
Виж целия пост
# 7
Ами да дадем пък един път предимство и на мъжкарите  Laughing Стига хищницата орхидея е доминирала  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Моля за мнение относно CHANEL ALLURE - eau de parfum spray.
Кажете моля ви, има ли нещо общо със Шанел №5, защото го ненавиждам.
Интересува ме този Алюр, струва ли си ?????  Thinking
Виж целия пост
# 9
Моля за мнение относно CHANEL ALLURE - eau de parfum spray.
Кажете моля ви, има ли нещо общо със Шанел №5, защото го ненавиждам.
Интересува ме този Алюр, струва ли си ?????  Thinking
Колкото хора , толкова и мнения.
Най-добре а сама да прецениш, ЗА ТЕБ дали си струва. Grinning
Виж целия пост
# 10
Хайде и аз да се запиша. ))))

cotton4e, задължително го пробвай. )) Според мен няма много общо с №5 (който лично аз не харесвам), докато Алюр ми харесва. ))

Аз бях питала в предишната темичка за впечатления от Envy Me на Гучи. Как е като трайност и какво му е държанието пролет-лято. ))
Виж целия пост
# 11
Моля за мнение относно CHANEL ALLURE - eau de parfum spray.
Кажете моля ви, има ли нещо общо със Шанел №5, защото го ненавиждам.
Интересува ме този Алюр, струва ли си ?????  Thinking
Нямат нищо общо двата Шанела, ама нищичко. Струва си безумно много, но провери наистина сама. Wink
Виж целия пост
# 12
Моля за мнение относно CHANEL ALLURE - eau de parfum spray.
Кажете моля ви, има ли нещо общо със Шанел №5, защото го ненавиждам.
Интересува ме този Алюр, струва ли си ?????  Thinking
и аз не намирам прилика, Алюр е топъл ориенталски, докато №5 е алдехиден, елегантен и хладен аромат /поне така го чувствам, за мен е по-скоро офисен или за изискано събитие, но не и вечерен/
Виж целия пост
# 13
Прави се, че трябва да се пробва Grinning, но самото има Шанел, все прави в главата ми асоциации  с този № 5, който ниииикак не харесвам да му се невиди ooooh!.
 Мирише ми на стар одеколон от едно време. Joy
Виж целия пост
# 14
Здравейте, вчера бях на суинг /стил музика Mr. Green/ парти и КМ толкова добре се представи....Имах чувството, че в запушеното заведение аромата ми се носи като светъл лъч.Хората, които преминаваха около мен ,усещах, как се доближават за да вдъхнат от парфюма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия