Кокалчета на краката-операция???

  • 4 185
  • 4
Някой сблъсквал ли се е с това?Адски е грозно.Чува ли ли сте за алтернативно лечение...
Виж целия пост
# 1
Кои кокалчета имаш предвид - над пръстите, вътрешните ли?
В момента ме боли едното и ми се е подуло и зачервило леко. Иначе не са ми "изхвръкнали".
А при теб какъв е точно проблемът, че чак за операция става въпрос?
Виж целия пост
# 2
За първи път чувам за такава операция. Дано някой да ти предложи нещо друго.
Виж целия пост
# 3
Ако е това ,което съм разбрала-имаш предвид-халукс валгус.При леките форми може да се опита със сепаратори за пръсти,подложки и др.Обикновено има и промяна в свода на стъпалото-нужно е да се консултираш с ортопед.Напредналите форми подлежат на оперативно лчение-друга алтернатива няма.
П.п. майка м е операрана от халукс валгус в ортопедията на Ст.Загора преди близо 15 год.-няма никакви оплаквания или рецидив,но и тя се старае много-обувките да са удобни,не прекалено стеснени към пръстите  и не  с  висок ток.
Виж целия пост
# 4
Ако е това ,което съм разбрала-имаш предвид-халукс валгус.При леките форми може да се опита със сепаратори за пръсти,подложки и др.Обикновено има и промяна в свода на стъпалото-нужно е да се консултираш с ортопед.Напредналите форми подлежат на оперативно лчение-друга алтернатива няма.
П.п. майка м е операрана от халукс валгус в ортопедията на Ст.Загора преди близо 15 год.-няма никакви оплаквания или рецидив,но и тя се старае много-обувките да са удобни,не прекалено стеснени към пръстите  и не  с  висок ток.
Благодаря!Точно това имах предвид.Рових се в нета, но исках да чуя мнение на препатил, така да се каже Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия