Такива жестове на човечност ме трогват!

  • 3 046
  • 35
Днес попаднах на статия, в която се разказва как децата от онкологична клиника лепят на прозорец с пристигането си листи с изписани имената си, за да ги видят работниците от близкия строеж. Всеки ден работниците изписват имената на децата на гредите на новостроящата се сграда. Мен това много ме трогна  Cry

Статията със снимки намерих тук

Виж целия пост
# 1
Да, трогателно е и вдъхва надежда.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Mъничко, но от голямо сърце...
Както каза майката във видеото, работниците не са длъжни да го правят. Можеха просто да си строят сградата и да си гледат работата. Но са намерили начин как да внесат мъничко радост в детските души. Направи ми впечатление, че дори куката на крана им е боядисана така, че да изглежда като г-н Спъндж.
Виж целия пост
# 3
Прекрасно! Това със сигурност прави децата малко по-усмихнати.
Виж целия пост
# 4
Разплаках се. Ей това е любов също....
Виж целия пост
# 5
нямам думи!
Виж целия пост
# 6
Наистина много мил жест от страна на работниците.
Виж целия пост
# 7
И мен ме разплака. Милите слънчица сладки. Hug Евала на такива хора като работниците.
Виж целия пост
# 8
Това е съпричастност към проблемите на малките душички...
Виж целия пост
# 9
Дано да има все по-голяма съпричасност и такива жестове.
Виж целия пост
# 10
Много е тъжно. Толкова много имена newsm17
Виж целия пост
# 11
И аз се просълзих.
Но и е някак трагично.
Виж целия пост
# 12
Аз пък не виждам нищо тъжно. Мило, трогателно и ведро ми е, като гледам снимките и видеото.
Виж целия пост
# 13
Как да не се просълзи човек - толкова различни чувства на едно място... и в крайна сметка ако трябва да мислим позитивно: всички сме смъртни, но защо последните дни да не са също хубави, весели, цветни!!!!
Виж целия пост
# 14
 И аз се разплаках. Много тъжно ми стана. Сетих се за нашия роден фолклор и за вграждането на души в темелите на нова сграда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия