Какво е първото сирене, което сте дали на детето си?

  • 4 735
  • 88
Мами, искам да попитам какво е първото сирене, което сте дали да бебоците си? Дали е краве или козе и разбира се марката. Просто искам да знам кое е подходящо?
Благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Маджаров и Пършевица -краве !Сиренето от коза знам ,че е по-полезно ,но ми се струва ,че мирише.  Sick
 По мое усмотрение ,не съм сигурна ,че са най-добрите !
Виж целия пост
# 2
Аз дадох краве сирене.Ама сега както разбирам,май сирене е силна дума за това което ядем Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Био краве сирене и до сега му давам такова. Поне съм сигурна, че е само от мляко, а не с мас и други "екстри".
Виж целия пост
# 4
Краве сирене Роса-вакуумирано.Изкиснато около едно денонощие.
Виж целия пост
# 5
Краве сирене на "Маджаров", предварително изкиснато.
Виж целия пост
# 6
Краве. Марката не си спомням вече.  Simple Smile
Добре обезсолено.
Виж целия пост
# 7
Досега само краве сирене съм давала. Не се сещам вече с каква марка захраних, пробвала съм много различни марки - и евтини и доста скъпи. Напоследък съм се спряла на Пършевица и Д. Маджаров, като първото ми се струва по-мазно.
Виж целия пост
# 8
Досега е хапвал само краве сирене. В момента давам ЕЛБИ /но не знам дали е сирене  Rolling Eyes/.

А тези мами, които дават Био сирене, откъде знаят, че наистина е био? Не се заяждам, просто се чудя у нас въобще има ли нещо истинско?   bouquet
Виж целия пост
# 9
Козе сирене. Преди да го дам го кисна във вода, за да се обезсоли.
Виж целия пост
# 10
Краве сирене на Лудогорие което е предварително изкиснато  Peace
Виж целия пост
# 11
Краве  Peace
В момента е много относителено и опасно доверяването на марките - особено скъпите и лъскави сирена не са сирена, а нещо бяло, гадно и.... кой знае какво  Confused
У нас в София си купуваме невакуумирано и от квартални магазинчета, неизвестни марки, но истинско сирене  Peace
Виж целия пост
# 12
Сирене от Гърция - марката е Додони, на кутията пише че е смес - овче и козе!
Виж целия пост
# 13
Краве, Маджаров май беше.
Виж целия пост
# 14


 Първото беше в пюре на Хип, не съм чела какво е било животното дало мляко:)Сега му давам краве сирене.Убедих се, че на марките много често им променят качеството, за това гледам да е твърдо и бяло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия