Раничка на шийката матката

  • 2 921
  • 23
Здравейте !!! Преди няколко седмици ми откриха тази раничка , и тъи като имам възпаление (гъбички и трихономи ) ми изписаха глобули и хапчета и тогава да отида да ми вземат цито намазка . Много се притеснявам , защото съм на 18 . Изписаха ми и Солкожин , но доколкото разбрах много трудно се намира , заради някакви проблеми с вноса . Та мога ли да попитам дали някои знае къде мога да го намеря ?
Виж целия пост
# 1
Може да опиташ в по-големите аптеки, които зареждат с повечко бройки. Не се притеснявай толкова, предполагам лекаря ти е обяснил какво представлява раничката.
Виж целия пост
# 2
Като се излекува инфекцията, ще изчезне и раничката, не се притеснявай, солкожинът и глобулите ще си свършат работата.
Виж целия пост
# 3
Това е абсолютно невярно, че като се излекува инфекцията, ще се излекува и раничката !!!
Излекувай инфекцията, отиди да ти направят цитонамазка, виж какъв ще е резултата и виж какво ще те посъветва лекаря. След това прецени как да процедирате. Виж в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371778.0 има доста информация за раничките и за лекуването им  Peace
Виж целия пост
# 4
А защо никой не казва, че солкожина може да изгори кожата и после възстановяването е много трудно? Оправяш едно, а си докарваш друг проблем на главата! Това не го разбирам  newsm78
Виж целия пост
# 5
ами само да попитам след като имам тази раничка това значи ли че имам и ЧПВ ? Thinking
Виж целия пост
# 6
Не. Това се установява с тест. Прегледай линка, който дадох малко по-нагоре и ще ти се изяснят нещата.
Виж целия пост
# 7
Благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
А защо никой не казва, че солкожина може да изгори кожата и после възстановяването е много трудно? Оправяш едно, а си докарваш друг проблем на главата! Това не го разбирам  newsm78
Това е идеята все пак, нали за това се казва "горене" на раничка. При раждали жени се прави с ток. На мен са ми горили ранички и по двата начина. Kristalche_rs може да прочетеш в другата тема, която ти е дала F_Diamond.
Виж целия пост
# 9
Да де, аз имах предвид че изгаря с доста сериозни последици. После пък се започва третиране на изгорената кожа с други мазила.  Съжалявам, ама това е гадно. А и изгарянето се препоръчва за жени които са раждали. Защо ли се питам аз, дали защото все пак си има риск? А когато е раждала жената е спокойна че има вече дете каквото и да се случи? Гадна работа е това женският организъм, ама няма накъде като сме се родили жени  newsm78
Виж целия пост
# 10
Мдаа така е  Simple Smile
Пък и все пак е по-добре да те поизгорят малко отколкото да стане нещо по-сериозно после.
Виж целия пост
# 11
Не съм съгласна,че било по-дбре да те поизгорят малко.Звучи ми много брутално при цялата тази медицина.
На мен са ми горили раничка преди 5години,тогава не бях раждала,но лекарката ме убеди,че това нямало абсолютно никакво значение и трябвало да ме поизгори веднага.
Е,вчера бях на лекар-оказа се,че пак имам раничка и предишното изгаряне е било абсолютно ненужно.Лекаря ми каза,че при нераждали жени не е удачно да се прави.
Моят съвет е да потърсиш повече информация по въпроса.
Виж целия пост
# 12
Не съм съгласна,че било по-дбре да те поизгорят малко.Звучи ми много брутално при цялата тази медицина.
На мен са ми горили раничка преди 5години,тогава не бях раждала,но лекарката ме убеди,че това нямало абсолютно никакво значение и трябвало да ме поизгори веднага.
Е,вчера бях на лекар-оказа се,че пак имам раничка и предишното изгаряне е било абсолютно ненужно.Лекаря ми каза,че при нераждали жени не е удачно да се прави.
Моят съвет е да потърсиш повече информация по въпроса.
Защо си мислиш, че сагашната раничка има нещо общо с тази която са ти изгорили преди 5 години. Проблема не е в самото горене, важно е да се направи колпоскопия и биопсия за да си наясно какво точно се гори.
Виж целия пост
# 13
Аз не съм казала,че има връзка между двете или че едната е резултат от другата.Просто споделих факти и това,което ми е казал лекаря.Той между другото е доста кадърен и уважавам,та съм абсолютно сигурна,в това ,което ми каза.Направили са ми манипулация,доста сериозна и в крайна сметка ненужна.
Виж целия пост
# 14
Днес говорих с гинеколожката тъй като не мога да намеря солкожин и тя ми каза, че тогава ще ми  я горят с ток .Но доколкото разбрах не било хубаво на млади момичета ,които не са раждали Д-ката каза че няма от какво да се притеснявам това било в миналото, но все пак   Confused  аз съм на 18 и в момента не мисля за деца , но един ден  ще поискам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия