сироп хюмекс на малко детенце

  • 8 039
  • 4
Здравейте , малкия ми син хвана преполагам вирус , без температура с червено гърло и много лоша кашлица , която не може да отхрачи.Изписаха му сироп за суха кашлица Хюмекс - 3 пъти по 2,5 дел. Дадох му вече два пъти , но сега като се зачетох в листовката пише , че сиропа не се дава на деца под 6 години и под 20кг ( при това с големи букви). Направо се побърках , винаги чета листовките , а този път какво ми стана Cry Активната съставка е декстрометорфан хидробромид.
На малкия засега нищо му няма , освен че получи някакъв страхотен изблик на енергия и меко казано"откачи".
Моля ако някой е ползвал сиропа нека пише .
Виж целия пост
# 1
Не съм го давала, и не знам какво да ти  кажа.
Най доброто, което можеш да направиш, за да се успокойш, е да споделиш притесненията си, с лекаря който го е изписал. Peace
Виж целия пост
# 2
Тина,колко е малко детенцето?Аз съм давала на сина ми такъв сироп.Той на 3г.8мес.Педиатъра каза ,че няма проблем.Само ,че не бива да се дава повече от 5 дни.След това продължихме с АЦЦ.По време на приема на Хюмекс не съм забелязала някакви странични ефекти у детето.Бързо оздравяване.
Виж целия пост
# 3
детето е на 2 години без 7 дена. Днес го спрях и минах на проспан.
Виж целия пост
# 4
Зависи кой сироп от 2та вида даваш.Но прадполагам,че е детския вариант HUMEXCOUGH.Не знам от каква възраст се дава,но в момента сина ми го пие,и личната(както и хомеопата)казаха,че може да се пие до 10 дни.Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия